Małe fronty przesuwne doskonale sprawdzają się w meblach łazienkowych. Fot. Sevroll-System

Małe fronty przesuwne doskonale sprawdzają się w meblach łazienkowych. Fot. Sevroll-System

  • Autor: mg
  • 28 sie 2018 10:53 (aktualizacja: 30 sie 2018 11:10)

Jakie możliwości dają małe fronty przesuwne - opinia eksperta

Dzięki nowoczesnej technice meblowej fronty przesuwne można wykorzystywać nie tylko w dużych szafach, ale także w znacznie mniejszych gabarytowo meblach, np. w salonowych regałach czy kuchennych szafkach wiszących.

Jarosław Jabłoński, regionalny manager Sevroll-System

Obecnie systemy przesuwne pojawiają się nie tylko w sypialniach, garderobach czy pokojach dziennych, ale także na poddaszach, w łazienkach czy też w kuchniach. Coraz częściej klienci wybierają systemy przesuwne do mniej standardowych mebli, np. do komód czy też szafek kuchennych.
Dzięki systemom przesuwnym możemy zastosować różnego rodzaju wypełnienia, począwszy od płyty, przez lacobel, grafikę, a skończywszy na fototapetach. Mnogość systemów przesuwnych w ofercie firmy Sevroll-System pozwala na zastosowanie w bardzo różnych wnętrzach – zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych.

Bezsprzeczną zaletą systemów do drzwi przesuwnych jest ich praktyczność, w tym przypadku rozumiana jako bardzo łatwy dostęp do wnętrza mebla. Systemy nie zajmują dużo miejsca, są bezpieczne dla użytkowników, chociażby dzięki dożywotniej gwarancji na systemy jezdne, której udziela Sevroll-System.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ