Zespół Fabryki Materacy Janpol

Zespół Fabryki Materacy Janpol

  • Autor: bm
  • 04 cze 2018 14:57 (aktualizacja: 06 cze 2018 07:49)

Janpol - Konsumenckim Liderem Jakości 2018

Tradycja, wysoka jakość i... dobry sen - tak postrzegają klienci produkty i działalność Fabryki Materacy Janpol, która zajęła I. miejsce w kategorii „Materace” w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości.

Po raz kolejny, głosami konsumentów, Fabryka Materacy Janpol zajęła I. miejsce w kategorii „Materace” w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości. Badanie realizowane jest przez Redakcję „Strefy Gospodarki’ – niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną”. Ma ono na celu wyselekcjonowanie najlepszych pod względem jakości marek i produktów dostępnych na polskim rynku.

Respondenci, pytani o skojarzenia z marką Janpol, wskazywali na tradycję, wysoką jakość i dobry sen. Konsumenci postrzegają nasze produkty jako sprawdzone i niezawodne. Dzięki nim mogą zadbać o zdrowie kręgosłupa i cieszyć się komfortowym nocnym wypoczynkiem.

"Klienci chętnie wybierają nasze materace, bo mają świadomość, że stoi za nimi wiedza i doświadczenie, a przede wszystkim zwykli ludzie i polskie – nie bójmy się tego powiedzieć, solidne wykonanie. – mówi Witold Kopeć, Prezes Zarządu Fabryki Materacy Janpol. Uwadze ankietowanych nie umknął fakt, że Janpol to polska marka, która oferuje doskonałej jakości produkty w dobrych cenach.

Odznaczenie trafiło w ręce firmy w szczególnym czasie, w okresie istotnych przemian. Fabryka Materacy Janpol, wzorem największych światowych przedsiębiorstw, chce nieustannie doskonalić się i rozwijać, aby coraz lepiej odpowiadać na potrzeby użytkowników materacy. Nowa strategia biznesowa pionu produkcji i sprzedaży oparta jest na modelu zarządzania „Lean”.

"Konsumencki Lider Jakości 2018 oraz wszystkie poprzednie laury są dla nas niesamowitą nagrodą, jak również motywacją do dalszego rozwoju i pracy na rzecz lepszego komfortu snu naszych klientów." – dodaje Witold Kopeć.

Ankietowani w programie Konsumencki Lider Jakości wyróżniają markę Janpol nieprzerwanie od 2011 roku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ