proALPHA

proALPHA

  • Autor: proALPHA
  • 04 wrz 2019 08:11 (aktualizacja: 10 wrz 2019 11:38)

Jeśli Twoi klienci zamawiają „takie same-ale inne” produkty, powinieneś zarejestrować się na webinarium!

Podczas webinarium dowiesz się, jak usprawnić proces ofertowania i sprzedaży poprzez wykorzystanie konfiguratora wyrobu w systemie ERP. Zapraszamy do rejestracji - udział jest bezpłatny. Spotkanie online zaplanowane jest na 13 września, w godz. 10-11.

Silna konkurencja wymusza na przedsiębiorstwach produkcyjnych, aby szybko reagowały na indywidualne potrzeby klientów. Proces projektowania i dostosowania przez klienta produktu do własnych upodobań musi być wsparty narzędziami informatycznymi. W odpowiedzi właśnie na te potrzeby proALPHA oferuje moduł Konfiguratora produktu w systemie ERP, który usprawnia proces dostarczenie do klienta spersonalizowanych produktów. Personalizacja rozumiana jest jako forma udoskonalania i dostosowania  produktu do potrzeby konkretnego klienta. Konfigurator produktu w systemie ERP wspomaga zarówno obsługę klienta, jak i sam proces sprzedaży.

W czasie spotkania dowiesz się, jak usprawnić proces ofertowania i sprzedaży poprzez wykorzystanie konfiguratora wyrobu w systemie ERP poprzez m.in. szybkie skonfigurowanie wyrobu zgodnie z oczekiwaniami klienta oraz precyzyjne i szybkie skalkulowanie ceny sprzedaży na podstawie przygotowanej konfiguracji – w efekcie skrócenie czasu  skonfigurowania wyrobu i wyceny handlowej. 

Szczegóły webinarium, formularz rejestracyjny i agendę spotkania znajdziesz