System Comfort Box firmy Rejs. Fot. Rejs

System Comfort Box firmy Rejs. Fot. Rejs

  • Autor: bm
  • 26 marz 2018 12:41 (aktualizacja: 27 marz 2018 13:57)

Jubileusz 25-lecia producenta akcesoriów meblowych

Początki marki Rejs sięgają wiosny roku 1993, kiedy to państwo Rejs kupili pierwszą maszynę i rozpoczęli produkcję uchwytów meblowych z tworzywa sztucznego. Dziś to jedna z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie.

Historia firmy zaczęła się dokładnie 25 pat temu – w kwietniu 1993 r. Jan Rejs wyprodukował w Rypinie pierwsze uchwyty. Dobre decyzje, ciężka praca i udane inwestycje podejmowane w kolejnych latach sprawiły, że dziś Rejs to prężne, cieszące się szacunkiem przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 600 osób i sprzedające swoje produkty w całej Europie. 

Rejs specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni, łazienki i garderoby. W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można między innymi: carga, szuflady, rozwiązania do szafek rogowych, a także uchwyty, zawiasy, systemy organizacji i wiele innych praktycznych rozwiązań usprawniających codzienną pracę w kuchni i łazience.

Produkty marki dystrybuuje prężna sieć 25 punktów handlowych. Obejmuje ona sklepy zlokalizowane w różnych częściach Polski, a także specjalne oddziały w Rosji, Wielkiej Brytanii i na Litwie, które dodatkowo usprawniają eksport i dystrybucję w tych krajach. Bo dziś Rejs to nie tylko lokalna firma, ale marka obecna na wielu rynkach. Produkty z Rypina eksportowane są m.in. do Niemiec, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii, Francji, Rosji, Australii, a nawet – Iraku i Arabii Saudyjskiej.

Główne obchody Jubileuszu 25-lecia Rejs odbędą się jesienią w Warszawie. Podczas tego branżowego spotkania odbędzie się m.in. wyjątkowy pokaz kulinarny. Zaś w czerwcu pracownicy i partnerzy firmy spotkają się na pikniku rodzinnym w Rypinie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ