Showtruck firmy Hettich. Fot. Hettich

Showtruck firmy Hettich. Fot. Hettich

  • Autor: mg
  • 21 kwi 2017 12:08 (aktualizacja: 21 kwi 2017 13:00)

Już wkrótce startuje kolejna edycja "Hettich on Tour"

8 maja br. rozpoczyna się kolejna odsłona "Hettich on Tour”. Na trasie odbywać się będą Mistrzostwa Stolarzy w Łatwym Montażu. W mobilnym showroomie zostaną również pokazane nowoczesne rozwiązania techniki meblowej. Impreza potrwa do 28 czerwca br.

Od 8 maja do 28 czerwca Mobilny Showroom, zaaranżowany we wnętrzu specjalnie przygotowanej ciężarówki, zaparkuje przy 20 hurtowniach meblarskich na terenie całego kraju. Na gości, którzy odwiedzą miejsca przystanku showroomu, czekają konkursy, nagrody, a także specjaliści, którzy udzielą fachowego doradztwa z zakresu nowoczesnej techniki meblowej i będą prezentować możliwości systemów firmy Hettich. 

Skala zainteresowania ubiegłorocznym „Hettich on Tour”, które odwiedziło ponad 2.000 uczestników, utwierdziła nas w przekonaniu, że to doskonały sposób prezentacji niezwykłych możliwości i komfortu pracy, jaki zapewniają nasze okucia - mówi Joanna Nowak z firmy Hettich, koordynator "Hettich on Tour" w Polsce. W tym roku również chcemy pokazać rozwiązania, które inspirują do tworzenia nowoczesnych, funkcjonalnych i ergonomicznych mebli. Technika meblowa oferowana przez firmę Hettich to sposób na wyróżnienie się ze swoją ofertą i dotarcie do nowych klientów, których oczekiwania odnośnie mebli są coraz wyższe.

Odwiedzając Mobilny Showroom, będzie można zapoznać się z nowymi produktami, które po raz pierwszy zostaną zaprezentowane w Polsce. Wśród nich znajdą się między innymi zawias "Sensys" do cienkich frontów, prowadnica "Quadro" do szuflad drewnianych, system "SlideLine M" do wpuszczanych drzwi przesuwnych oraz system "WingLine L" do drzwi składanych.

Podczas "Hettich on Tour" zaprezentowany zostanie także "Hettich Plan" - narzędzie do projektowania korpusów. Dzięki niemu można projektować meble oraz w prosty sposób wyszukiwać niezbędne okucia.

Prezentacji techniki meblowej firmy Hettich na trasie Mobilnego Showroomu towarzyszyć będą Mistrzostwa Stolarzy w Łatwym Montażu. Ich uczestnicy zawodów będą mogli wykazać się szybkością i sprawnością w montażu okuć. Wszyscy zawodnicy mogą liczyć na upominki, a najszybsi montażyści podczas każdego spotkania otrzymają profesjonalną zagłębiarkę marki Festool. Dodatkowo, montażysta z najlepszym czasem w Polsce otrzyma voucher wakacyjny, który jest główną nagrodą tegorocznych mistrzostw.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ