Kolekcja Design 2017-2020 Pfleiderer

Kolekcja Design 2017-2020 Pfleiderer

  • Autor: bm
  • 31 maj 2017 10:13

Komplementarne rozwiązania z płyt meblowych i laminatów

Wykorzystując różnorodność kolekcji płyt meblowych, dekorów, laminatów HPL i materiałów do aranżacji ścian można uzyskać efekt w postaci harmonijnie urządzonego wnętrza, zgodnego z najnowszymi trendami. Warto przyjrzeć się właściwościom poszczególnych materiałów.

Możliwość zastosowania systemowych rozwiązań to jedna z głównych cech kolekcji Design 2017-2020 Pfleiderer, która od niedawna jest dostępna na polskim rynku. W ofercie tej znaleźć można rozwiązania wykorzystywane na wszystkich etapach budowy i wykańczania wnętrz - płyty drewnopochodne, blaty, laminaty HPL i materiały do aranżacji ścian.

Pod hasłem: „Inspirations close to you” kolekcja obejmuje szeroki wachlarz płyt drewnopochodnych o różnych zastosowaniach i aż 360 dekorów, które dostępne są na całym świecie - w większości w jednolitej kolorystyce. Wzory te zostały konsekwentnie dopasowane do danego środowiska życia i docelowych typografii. 

Kolekcja została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić maksymalną komplementarność dekorów i rozwiązań, a także umożliwić pełne wykorzystanie jej potencjału. Aż 300 spośród 360 dekorów dostępnych jest w systemie DST. Klient ma więc możliwość wyboru wzoru ("D" jak Dekor), struktury ("S" jak Struktur) i materiału nośnego ("T" jak Trägermaterial) w różnych, odpowiadających mu kombinacjach.

W praktyce oznacza to, że projektując konkretne wnętrze, bądź wnętrza, można skorzystać z różnych nośników (płyt o różnych właściwościach, laminatów HPL, czy blatów roboczych) utrzymanych w dokładnie tym samym wzorze i strukturze powierzchni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ