Marcopol

Marcopol

  • Autor: bm
  • 01 lut 2018 09:16 (aktualizacja: 01 lut 2018 11:35)

Marcopol wyróżniony w konkursie Pomorski Pracodawca Roku

Firma Marcopol - producent i dostawca elementów złącznych między innymi dla przemysłu meblarskiego - został już po raz kolejny wyróżniony w konkursie Pomorski Pracodawca Roku 2017 w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 250 pracowników. Nagrodę wręczono podczas Gali „Pracodawców Pomorza”, w gdańskiej Amber Expo.

W dniu 26 stycznia 2018 roku podczas uroczystej Gali „Pracodawców Pomorza” odbywającej się w gdańskiej Amber Expo, Marcopol Sp z o.o. otrzymał wyróżnienie w konkursie Pomorskiego Pracodawcy Roku 2017 w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 250 pracowników. Nagrodę w imieniu firmy odebrała Kinga Stawicka, pełniąca w spółce obowiązki Dyrektor Sprzedaży Krajowej.

Konkurs Pomorskiego Pracodawcy Roku skierowany jest do pomorskich firm, mających znaczący udział w rozwoju gospodarczym kraju i regionu, których działania upowszechniają praktyki społecznej odpowiedzialności biznesu, będąc przy tym organizatorami miejsc pracy przyjaznych pracownikom.

Wyróżnienie w konkursie Pomorski Pracodawca Roku 2017 to ważna nagroda, gdyż określa nasze miejsce w gronie pomorskich pracodawców i potwierdza właściwy trend rozwoju firmy– mówi Piotr Pierowicz, Dyrektor Zarządzający Marcopolu. - Warto dodać, że Jury Konkursu „Pomorski Pracodawca Pomorza” po raz drugi wysoko doceniło nie tylko kryteria biznesowe, ale także nasze zaangażowanie w upowszechnianie społecznej odpowiedzialności biznesu, która dzisiaj jest niezwykle ważna. Przy okazji chciałbym podziękować całemu Zespołowi Marcopol za pracę i zmiany, które wdrożyliśmy w ostatnich latach. Firma to ludzie, którzy decydują o tym czy jesteś dobry.

Konkurencja była silna, dlatego jest nam niezmiernie miło, że to akurat nasza firma otrzymała to bardzo ważne wyróżnienie – dodaje Kinga Stawicka Dyrektor Sprzedaży Krajowej. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratuluję i mam nadzieję, że będzie nam dane spotkać się jeszcze nie raz w tak znamienitym gronie, być może przy okazji kolejnych wydarzeń tego typu – dodaje Dyrektor Kinga Stawicka.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ