Dr Marek Borowiński, ambasador firmy Toptextil. Fot. Toptextil

Dr Marek Borowiński, ambasador firmy Toptextil. Fot. Toptextil

  • Autor: mg
  • 13 cze 2017 00:41 (aktualizacja: 13 cze 2017 08:56)

Marek Borowiński został ambasadorem firmy Toptextil

Dr Marek Borowiński, specjalista psychologii koloru i visual merchandisingu, został oficjalnym ambasadorem marki Toptextil. Do głównych jego zadań należeć będzie m.in. promocja marki, spotkania z dekoratorami wnętrz, prezentowanie marki w salonach meblowych i na targach branżowych.

W zakresie tkanin, psychologii koloru i wsparcia marketingowego firma Toptextil współpracuje z doktorem Markiem Borowińskim już od około czterech lat. Od tego roku Borowiński jest oficjalnym ambasadorem marki. Rolą Shop Doctora jako ambasadora będzie między innymi uświadomienie konsumentów w kwestii znaczenia jakości tkaniny przy wyborze mebli.

Współpraca z oficjalnym ambasadorem marki, na którego wybraliśmy dr. Marka Borowińskiego, jest kolejnym krokiem w naszej strategii rynkowej – komentuje Andrzej Moskała, prezes i właściciel firmy Toptextil. Wierzymy, że również dzięki znanemu Shop Doctorowi uda nam się zwiększyć świadomość tego, jak ważna jest jakość tkanin, z których wykonywane są meble, nie tylko wśród naszych odbiorców, ale też konsumentów. Warto dodać, że firma Toptextil swoje produkty prezentuje na najważniejszych imprezach branżowych w kraju, a od 2013 roku również na jednych z najważniejszych targów meblowych na świecie – "Heimtextil" we Frankfurcie – dodaje Moskała.

Zdecydowałem się na współpracę, ponieważ firma Toptextil, wielokrotnie pokazywała, że stawia na najwyższą jakość, kupuje nowe, zupełnie oryginalne wzory, śledzi trendy, zawsze szuka najciekawszych kolekcji. Spodobała mi się konsekwencja prezesa Andrzeja Moskały, który jest pewien swojego asortymentu i wie, że sprzedaje najlepsze produkty. Logo Toptextil na spodzie tkaniny  jest gwarancją najwyższej jakości – mówi dr Marek Borowiński.

Dr Marek Borowiński jest założycielem firmy Shop Doctor, sędzią międzynarodowych konkursów na najlepsze sklepy w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w psychofizjologii widzenia, to znaczy uświadamia, jak mózg klienta odbiera sklep, firmę czy też produkt.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ