Furniture Linoleum na blacie stołu. Fot. Forbo

Furniture Linoleum na blacie stołu. Fot. Forbo

  • Autor: bm
  • 19 lut 2019 09:10 (aktualizacja: 21 lut 2019 10:25)

Materiały dla meblarstwa – zobacz meble w wyjątkowej okładzinie

Dzięki połączeniu matowej powierzchni i ciepłego w dotyku materiału, jakim jest linoleum, meble zyskają niepowtarzalny wygląd i staną się ciekawą alternatywą dla produktów z tradycyjnym wykończeniem.

Atrakcyjny design, unikalne właściwości estetyczne i funkcjonalność – to tylko niektóre cechy, jakimi powinny się wyróżniać idealne meble. W uzyskaniu niepowtarzalnego efektu i stworzeniu oryginalnych sprzętów pomóc może Furniture Linoleum – okładzina dekoracyjna marki Forbo, dostępna w aż 21 kolorach. To wyjątkowa, niezwykle estetyczna, trwała i bezpieczna okładzina, która pozwala na dekoracyjne wykończenie mebli i nadanie im funkcjonalnego i oszałamiającego charakteru. Z powodzeniem można ją instalować na wszystkich znanych rodzajach materiałów oraz tworzyw drewnopochodnych, takich jak MDF, płyta wiórowa czy sklejka. Świetnie sprawdzi się w biurach, kuchniach, łazienkach i kompleksach rekreacyjnych na powierzchniach takich jak biurka, szafki, krzesła, fronty szafek, lady sklepowe i recepcyjne.

Z uwagi na fakt, że materiał ten jest miękki i elastyczny, świetnie nadaje się do montażu nie tylko na pionowych i poziomych płaszczyznach, ale także na krzywiznach. Stworzone z jego pomocą sprzęty będą się wyróżniać na tle innych zarówno pod względem wyglądu, jak i długiego czasu użytkowania.

Dekoracyjna okładzina Furniture Linoleum to propozycja, która zasługuje na uwagę nie tylko ze względów estetycznych, ale również funkcjonalnych. Materiał ten jest bowiem bardzo trwały, a do tego wykazuje podwyższoną odporność na uszkodzenia, jest prosty w instalacji i może być wykorzystywany na różnych podłożach. Technologia jego obróbki jest identyczna jak w przypadku drewna. Można go obrabiać tymi samymi metodami i narzędziami jak drewno lite lub materiały drewnopochodne. Produkt pokryty został również specjalną warstwą ochronną, dzięki czemu ma właściwości antystatyczne i tym samym kurz oraz brud nie osiadają na nim tak, jak na większości materiałów wykończeniowych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ