Sofa Beone. Fot. Inspirium

Sofa Beone. Fot. Inspirium

  • Autor: bm
  • 21 lut 2019 11:03 (aktualizacja: 26 lut 2019 11:07)

Meble tapicerowane z innowacyjnym rozwiązaniem

Wyjątkową wygodę siedziska i poduszek uzyskał polski producent mebli tapicerowanych dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwiązania wypełnienia sof.

Inspirium to młoda polska marka, która w krótkim czasie zbudowała pokaźną kolekcję wyjątkowo wygodnych mebli wypoczynkowych. Szczególnym powodem do dumy firmy są sofy. Dzięki współczesnemu wzornictwu i starannemu wykonaniu meble Inspirium podbijają rynek polski i coraz śmielej wkraczają na rynki zagraniczne. W tym roku marka wprowadza nowe modele sof z wypełnieniem znacząco zwiększającym komfort wypoczynku w salonie.

W przypadku sofy pierwszoplanową rolę gra wygoda korzystania z mebla. Dlatego marka Inspirium wprowadziła do sof rozwiązanie SoftLayers. Główną rolę odgrywa w nim wyjątkowo miękka pianka poliuratenowa. Dodatkowo na jej wierzchu znajduje się gruba warstwa naturalnego pierza. Dzięki wypełnieniom SoftLayers sofy Inspirium oferują wyjątkową miękkość i wygodne podparcie niezależnie od pozycji w jakiej najbardziej lubimy się relaksować.

Przykładami sof z tym rozwiązaniem mogą być: „Beone” i „Most”. Modułową „Beone” wyróżniają charakterystyczne skośne oparcia i podłokietniki oraz niskie nogi, których zastosowanie sprawiło, że sofa wygląda jakby lewitowała nad podłogą. „Most” jest dla odmiany rzadkim połączeniem oszczędnego, nowoczesnego wzornictwa ze zdecydowanym charakterem, który podkreślają metalowe nogi przypominające most (stąd nazwa). Geometryczny w kształcie mebel zmiękczają delikatne pikowania.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ