Warszawski showroom marki Peka

Warszawski showroom marki Peka

  • Autor: bm
  • 17 gru 2018 12:55 (aktualizacja: 19 gru 2018 14:46)

Metamorfoza warszawskiego salonu firmy Peka

Warszawski salon firmy Peka, znajdujący się w CH Panorama przy al. Wincentego Witosa 31, przeszedł metamorfozę. Prezentację nowego wizerunku showroomu połączono ze spotkaniem dla architektów i projektantów.

Grudniowe popołudnie w showroomie marki Peka poświęcono nie tylko najnowszym trendom dostrzeżonym na Salone del Mobile, ale także nowym produktom, które pojawiły się właśnie na ekspozycji. 

Peka już po raz kolejny zorganizowała tematyczne spotkanie szkoleniowe dla architektów i projektantów, chcących dowiedzieć się, jak będą wyglądały nowoczesne wnętrza w 2019 roku. Gościem spotkania była tradycyjnie już Dagmara Jakubczak – blogerka i autorka bloga FORelements.pl oraz kanału YouTube Akademia Dagmary. Opowiedziała ona o najnowszych trendach zauważonych na jednych z najważniejszych targów wzorniczych na świecie – EuroCucina podczas Salone del Mobile w Mediolanie. Nie zabrakło także prezentacji najnowszych rozwiązań marki Peka, o którą zadbały Anita Łopatka oraz Magdalena Tomkiewicz. Wśród nowości na polskim rynku zobaczymy niebawem niezwykle ciekawe systemy Peka. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ