Artur Wasążnik, dyrektor ds. handlu i marketingu marki Comforteo. Fot. Businesswoman & Life

Artur Wasążnik, dyrektor ds. handlu i marketingu marki Comforteo. Fot. Businesswoman & Life

  • Autor: mg
  • 12 paź 2018 10:56 (aktualizacja: 14 paź 2018 14:49)

Nagroda dla producenta materacy

Marka Comforteo otrzymała tytuł „Lider wśród producentów najwyższej jakości materacy”. Nagrodę przyznała redakcja magazynu „Businesswoman & Life”. Statuetki wręczono podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu Bellotto.

To już VIII edycja konkursu o tytuł "Polish Businesswomen Awards", organizowanego przez redakcję magazynu „Businesswoman & Life”. Nagrody zostały przyznane w dziesięciu kategoriach, m. in.: „Zdrowie”, „Uroda”, „Hotele”, „Moda” oraz „Nieruchomości, architektura, budownictwo, aranżacje wnętrz”. To właśnie w ostatniej z nich uznanie jury zdobył polski producent materacy oraz łóżek tapicerowanych i kontynentalnych – Comforteo.

To dla nas zaszczyt i wielka radość! W Comforteo cenimy kobiety. Za to, że potrafią realizować swoje marzenia i łączyć karierę z życiem rodzinnym. I odnosić sukcesy w pracy i w domu. Bo chociaż na raz robią kilka rzeczy, to każda z nich jest wykonana perfekcyjnie od początku do końca. Cieszymy się, że codziennie dodajemy kobietom mocy i wspieramy je w realizacji życiowych celów. Jesteśmy też dumni, że nasze solidne i stylowe rozwiązania zostały docenione – powiedział po ceremonii wręczenia nagród Artur Wasążnik, dyrektor ds. handlu i marketingu Comforteo.

Wieczór swoją obecnością uświetniły takie osobowości, jak: Maryla Rodowicz, Martyna Wojciechowska, Monika Zamachowska oraz prof. Zbigniew Lew-Starowicz.    

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ