Drema 2016. Fot. MTP

Drema 2016. Fot. MTP

  • Autor: bm
  • 02 cze 2017 10:34 (aktualizacja: 05 cze 2017 12:35)

Największe spotkanie sektora drzewno - meblarskiego

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego "Drema" odbędą się w dniach 12-15 września 2017 r., w Poznaniu. Targi te już od 33 lat stanowią platformę prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań dla sektora drzewno-meblarskiego, wymiany wiedzy i doświadczeń.

"Drema" daje szansę zaprezentowania produktów i najnowszych technologicznych rozwiązań w międzynarodowym gronie, stanowiącym ponad 40% uczestników tych targów oraz zademonstrowanie ich przed ponad 15,5 tysiącami profesjonalistów, wśród których znajdują się przedstawiciele kadry zarządzającej, technologów, konstruktorów i projektantów.

Motorem napędowym targów są wydarzenia towarzyszące, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Do dyspozycji profesjonalnych uczestników będą dobre praktyki i wiele atrakcji, m.in. Drema Dzieciom i Seniorom, Strefa Parkietu wraz z pokazami i warsztatami parkieciarskimi, Strefa Wiedzy i pokazy produkcji mebli z palet we współpracy ze szkołami, Poligon Umiejętności i demonstracje lakiernicze, Pawilon Promocji Drewna, a w nim ekspozycja międzynarodowych stowarzyszeń, wystawa eksponatów Wyczarowane z Drewna, Mistrzostwa Polski We Wbijaniu Gwoździ, obchody jubileuszu 25-lecia istnienia Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi Do Obróbki Drewna DROMA, seminarium Bezpieczeństwo Maszyn, konferencja Energia z Drewna, kongres Kooperacyjna Giełda Przemysłu Drzewnego Koopdrew koordynowany przez Polską Izbę Gospodarczą Przemysłu Drzewnego i odbywający się na dzień przed otwarciem Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, oraz wiele innych!  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ