Siedziba firmy Lange Łukaszuk

Siedziba firmy Lange Łukaszuk

  • Autor: bm
  • 17 marz 2017 16:11

Niemieckie elektronarzędzia w ofercie Lange łukaszuk

Niemiecka marka Scheppach, w której asortymencie znajduje się ok. 300 modeli maszyn i akcesoriów, wchodzi na polski rynek. Oferowane przez nią elektronarzędzia wzbogacą ofertę firmy Lange Łukaszuk - dystrybutora wysokiej jakości narzędzi i elektronarzędzi. To kolejna renomowana marka w ofercie firmy.

Scheppach to wywodząca się z Ichenhausen w południowych Niemczech firma o ponad 80-letnim doświadczeniu. W jej szerokim asortymencie znajduje się ok. 300 modeli maszyn i akcesoriów, które z powodzeniem sprawdzają się w branży motoryzacyjnej, budowlanej czy remontowej. Dzięki nawiązaniu współpracy między Scheppach i firmą Lange Łukaszuk, która została wyłącznym dystrybutorem marki, o atutach sprzętu niemieckiego producenta będą mogli przekonać się także polscy użytkownicy. 

"Produkty Scheppach są doceniane za niską awaryjność, precyzję wykonania i świetny stosunek jakości do ceny. Dołączenie marki do naszego portfolio znakomicie uzupełnia ofertę przygotowaną z myślą zarówno o profesjonalnych użytkownikach, jak i majsterkowiczach" – mówi Jacek Sztorc, product manager marki Scheppach w firmie Lange Łukaszuk.

W ofercie dystrybutora pojawią się m.in. piły, pilarki, szlifierki stołowe, narzędzia dedykowane obróbce drewna, metalu oraz zastosowaniom budowlanym. Narzędzia Scheppach są dedykowane zarówno majsterkowiczom, jak i rzemieślnikom oraz przedsiębiorstwom produkcyjnym.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ