Fot. Pfleiderer

Fot. Pfleiderer

  • Autor: bm
  • 29 lip 2018 20:25 (aktualizacja: 31 lip 2018 07:36)

Niezwykle trwałe płyty do aranżacji wnętrz

Nowoczesne płyty drewnopochodne - matowe i w połysku - to rozwiązanie, które pozwoli tworzyć projekty wyjątkowe, które pozwolą nadać charakter zarówno wnętrzom publicznym, jak i mieszkaniom prywatnym.

Z myślą o wymagających klientach eksperci Pfleiderer stworzyli wyjątkowy produkt - płytę PrimeBoard. Jest ona wykonana z materiału drewnopochodnego i charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i estetyką. Jest dostępna w wielu kolorach oraz strukturach : XTreme High Gloss i XTreme Matt, dzięki czemu pomoże stworzyć efektowne wnętrza.

Dzięki PrimeBoard z powierzchnią Xtreme High Gloss, która charakteryzuje się idealnym efektem lustra, możemy zastosować ten element na praktycznie każdej powierzchni. Lustrzane fronty kuchenne, meble do salonu czy łazienki, wezgłowie łóżka lub blat stołu - w zastosowaniu struktury Xtreme High Gloss na nowej płycie PrimeBoard, ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Ponadto mocny i wytrzymały PrimeBoard to doskonała alternatywa dla szkła. Nie ma obawy, że się stłucze. Oprócz wyjątkowego wyglądu, zaletą powierzchni XTreme High Gloss na płytach PrimeBoard jest również znakomita odporność na ścieranie i zarysowanie, dzięki czemu materiał na długo zachowuje atrakcyjny wygląd.

Płyta PrimeBoard Pfleiderer ze strukturą Xtreme Matt zachwyca aksamitną w dotyku powierzchnią i prezentuje się niczym kosztowna satyna. Płyta PrimeBoard ze strukturą Xtreme Matt ma jeszcze jedną, wspaniałą cechę - praktycznie się nie brudzi. Dzięki specjalnej powłoce z tzw. efektem anti-fingerprint, na jej powierzchni nie pozostają ślady dłoni. Powłoka chroni również przed niepożądanym zabrudzeniem i umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie. Płyta PrimeBoard Pfleiderer z powierzchnią XTreme Matt szlachetnie wygląda na dekorach Uni, ale także na różnych wariantach drewna. Sprawdzi się we wnętrzach minimalistycznych, nowoczesnych oraz wszędzie tam, gdzie liczy się perfekcja, piękno detali oraz nieszablonowy styl.

 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • scandicsofa.pl, 2018-07-30 15:05:25
    Urządzając wnętrze od początku, warto także zastanowić się nad wymianą mebli na nowe. Taki zabieg odświeży wnętrze. W ostatnim czasie wiele osób decyduje się na meble w stylu skandynawskim, ponieważ rozwiązanie to jest wysoce funkcjonalne, przy zachowaniu małych gabarytów mebla.