Nowa strona internetowa firmy Rehau Polska

Nowa strona internetowa firmy Rehau Polska

  • Autor: Redakcja
  • 01 lip 2019 14:08 (aktualizacja: 02 lip 2019 11:37)

Nowa odsłona strony internetowej Rehau Polska

Rok 2019 to ważny czas dla całej firmy Rehau. Jest już na polskim rynku od 25 lat i wspólnie ze swoimi partnerami i pracownikami buduje silną pozycję na rynku. W tym roku wdrożono rebranding całej marki – zdecydowane barwy, proste i czytelne formy to elementy identyfikacji wizualnej Rehau.

Claim Engineering progress – Enhancing lives w jasny sposób tłumaczy, że wiedza i doświadczenia pracowników Rehau, zdobywane na przestrzeni lat, pozwalają tworzyć rozwiązania, które czynią życie ludzi lepszym i wygodniejszym. Usprawniają one życie setek tysięcy ludzi każdego dnia.
W toku zmian przygotowano nową odsłonę strony internetowej www.rehau.pl. Chodziło przede wszystkim o to, by maksymalnie usprawnić poruszanie się na stronie oraz zapewnić szybki dostęp do wyszukiwanych informacji.
Główna strona to prosta i skuteczna nawigacja, podział na grupy odbiorców oraz dostosowane do nich treści. Nowoczesny wygląd to nie tylko efekt rebrandingu, ale i sesji fotograficznych, które razem tworzą spójny przekaz.
Rosnące zainteresowanie rozwiązaniami Rehau wymaga od nas dostarczania wartościowych treści dla użytkownika. Takie znajdziecie na nowej stronie www.rehau.pl.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ