Summertime to naturalność jasnego drewna. Fot. Pfleiderer

Summertime to naturalność jasnego drewna. Fot. Pfleiderer

  • Autor: bm
  • 22 sty 2017 10:01 (aktualizacja: 24 sty 2017 06:50)

Nowa oferta Pfleiderer - prosto z targów "Bau" w Monachium

Aż 360 różnych dekorów dostępnych na całym świecie obejmuje nowa kolekcja Pfleiderer, którą firma po raz pierwszy zaprezentowała na styczniowych targach "Bau" w Monachium. Jej hasło przewodnie brzmi "Inspirations close to you"

Aby umożliwić pełne wykorzystanie potencjału nowej kolekcji, aż 300 spośród 360 dekorów dostępnych będzie w systemie DST. Oznacza to, że klient będzie miał możliwość wyboru wzoru ("D" jak Dekor), struktury ("S" jak Struktur) i materiału nośnego ("T" jak Trägermaterial) w różnych, odpowiadających mu kombinacjach. A będzie miał z czego wybierać, gdyż koncept "Inspirations close to you" to nie tylko dekory, ale też szereg nowych struktur powierzchni i rodzajów płyt i blatów drewnopochodnych oraz laminatów.

Aby w obliczu tak dużego wyboru, klient miał możliwość oglądu całości, eksperci Pfleiderer podzielili produkty na trzy grupy: surowe materiały drewnopochodne, materiały dekoracyjne oraz laminaty HPL. W ten sposób stworzyli programy dla różnych zastosowań oraz grup klientów. Począwszy od klasycznych mebli i zabudów, oferta rozciąga się poprzez konstrukcje lekkie i ochronę przeciwpożarową, aż po produkty szczególnie ekologiczne oraz te, do celów konstrukcyjnych (budowlanych i przemysłowych). Ponadto, w asortymencie Pfleiderer znajdują się również produkty drewnopochodne odprowadzające ładunki elektrostatyczne, uszlachetnienia z metali oraz nadruki cyfrowe wykonywane na indywidualne zamówienie klienta.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ