Model Credo, szafki XL. Fot. Verle Küchen

Model Credo, szafki XL. Fot. Verle Küchen

  • Autor: bm
  • 26 lut 2018 11:18 (aktualizacja: 27 lut 2018 09:41)

Nowatorskie rozwiązania w meblach kuchennych

Jak sprawić, by kuchnia była komfortowa i funkcjonalna? Producenci mebli i akcesoriów meblowych starają się podążać nie tylko za trendami, ale też za zmieniającymi się potrzebami użytkowników.

O ergonomii w kuchni powiedziano już niemal wszystko. Bez trudu można wyszukać porady o tym jak najlepiej rozplanować meble i urządzenia. Warto jednak iść o krok dalej i poszukać nowatorskich rozwiązań, jak uczynić kuchnię jeszcze bardziej przyjazną. Na przykład marka Verle Küchen wprowadziła do oferty nową wysokość szafek dolnych. Wysokość XL daje więcej powierzchni użytkowej. Dzięki temu mamy do wyboru dwie wysokości szafek, które możemy dostosować do swojego wzrostu i znacznie ułatwić sobie pracę w kuchni.

Prawdziwą rewolucją w wyglądzie kuchni są też nowe laminowane blaty Xtra. Nowość umożliwia montowanie zlewozmywaków i płyt grzewczych na równo z powierzchnią blatu laminowanego. Dotychczas uzyskanie jednolitej powierzchni możliwe było jedynie w przypadku drogich blatów z kamienia naturalnego lub sztucznego. Wprowadzona przez niemieckich producentó większa grubość płyty roboczej, która wynosi 38 mm, umożliwia licowanie urządzeń z powierzchnią. Odpowiednie wycięcia do montażu współpłaszczyznowego są wykonywane już w fabryce. Dodatkowo płyty Xtra dzięki innowacyjnej wielowarstwowej strukturze są odporne na wodę, co zapobiega „puchnięciu” blatu i jego zniekształceniom wraz z upływem lat.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ