Peka na targach Interzum 2019

Peka na targach Interzum 2019

  • Autor: bm
  • 26 maj 2019 11:34

Nowatorskie technologie Peka na targach Interzum

Innowacyjne rozwiązania w branży akcesoriów meblowych zaprezentowała podczas tegorocznych targów Interzum w Kolonii firma Peka. Na szczególną uwagę zasługują pomysły, ukazujące elastyczność zastosowania systemów do każdego pomieszczenia oraz zgodność z aktualnymi trendami.

Wysoka szafka jest jednym z najczęściej używanych mebli w prawie każdej kuchni. Peka wykreowała ten element na nowo. Idealny pomysł oszczędzający miejsce to nowość - Pleno Plus, który miał swoją premierę na interzum. Po raz pierwszy wysoka szafa została pokazana we wszystkich wariantach. Cała zawartość może być wyjęta z szafy za jednym ruchem ręki - na półkach górnych jest podział na dwie części, tak jak w lodówce.

Z kolei szafka Trio to efektywne rozwiązanie dla osób zwracających uwagę na cenę. Po otwarciu drzwi górna część dzieli się na trzy płytkie stałe półki meblowe i trzy koszyki zawieszone na drzwiach. Daje to natychmiastowy wgląd w materiały eksploatacyjne i eliminuje potrzebę wyszukiwania w głębi szafy. Dwie dolne półki Extendo można wyciągnąć w celu wygodnego wyjęcia ciężkich przedmiotów.

Fioro wnosi dobry design do wnętrza szafki kuchennej. Półki wysuwne wykonane są z jednego kawałka wysokiej jakości blachy powlekanej. Połączenie z wkładkami drewnianymi do poręczy sprawia, że półka przyciąga wzrok. Fioro zdobyło już nagrody Reddot i IF Awards - oraz nagrodę Interzum Award 2017 w kategorii "Inteligentny materiał i projekt" z pieczęcią "Najlepszy z najlepszych".

Click-Stop to system, który przekształca wysuwaną półkę w stałą powierzchnię roboczą wszystko dostosowane do potrzeby. Idealny do składania bielizny, w narożniku do ekspresu do kawy, w wysokiej szafce na sprzęty kuchenne lub w szafce z przesuwnymi drzwiami jako domowy blat biurowy. Półka jest automatycznie blokowana po wyciągnięciu; lekkie pociągnięcie zwalnia blokadę ponownie.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ