Realizacja z użyciem blatu Getalit Compact UCC1 MAGMA CZARNY

Realizacja z użyciem blatu Getalit Compact UCC1 MAGMA CZARNY

  • Autor: Manufaktura Łomża
  • 01 marz 2019 10:15 (aktualizacja: 19 marz 2019 10:56)

Nowe blaty GetaLit Compact – wyjątkowe właściwości i efekty wizualne

Szeroka oferta blatów GetaLit Compact, o różnych parametrach użytkowych i zróżnicowanych efektach wizualnych zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających projektantów czy wnętrz o szczególnych potrzebach. Płyty idealnie nadają się do wykorzystania jako blaty - szczególnie do kuchni, łazienek, jak i innych pomieszczeń.

Zastosowanie płyt kompaktowych GetaLit Compact pozwoli na uzyskanie wyjątkowych efektów użytkowych, związanych z wysoką trwałością i odpornością na czynniki chemiczne, promienie UV, zarysowania czy też uderzenia. Mamy bowiem do dyspozycji materiały o właściwościach m.in. antybakteryjnych, trudnopalnych i rozpraszających. Dzięki szerokiej gamie nowoczesnych i modnych wzorów, dekoracyjne blaty kompaktowe gwarantują doskonały wybór różnych formatów (dostępne wymiary arkusza 4100x1300mm, 4100x640mm, 2050x640mm), niezależnie od zróżnicowanych wymagań. Natomiast niezliczone opcje druku cyfrowego sprawiają, że GetaLit Compact jest idealnym rozwiązaniem dla indywidualnych projektów o specjalnych wymaganiach.

GetaLit Compact jest blatem samonośnym, może być więc zastosowany na powierzchniach użyteczności publicznej, np. blatach roboczych, kuchniach, łazienkach, blatach stołów i biurkach.

Blaty meblowe GetaLit Compact to wyjątkowe efekty estetyczne i bardzo dobre parametry użytkowe. Dzięki swojej homogenicznej strukturze stwarzają szerokie możliwości projektowania krawędzi i powierzchni. Warto zwrócić na nie uwagę, szczególnie jeśli poszukujemy oryginalnych i supernowoczesnych efektów w aranżacji kuchni lub innych pomieszczeń. GetaLit Compact został zaprojektowany, by spełniać szczególne wymagania. Do płyt Getalit dostępne są laminaty HPL w tym samym dekorze (wymiar 4100x1300mm grubość 0,7mm).

Ciekawym – szczególnie pod względem wizualnym – rozwiązaniem jest GetaLit Metallica, o wyglądzie do złudzenia przypominającym stal nierdzewną. Spełnia on najwyższe normy jakości (DIN EN 438) i wzornictwa. Zapewnia również cechy nietypowe dla powierzchni metalowych, jednocześnie bardzo cenione przez klientów: jest ciepły w dotyku i nie pozostawia śladów palców. Ponadto jest odporny na zarysowania, wodoodporny, łatwy w utrzymaniu i bezpieczny w kontakcie z żywnością.

W obiektach, w których wymagana jest ochrona przeciwpożarowa, zalecane jest stosowanie płyt GetaLit Compact o właściwościach trudnopalnych. Z kolei w warunkach klinicznych doskonale sprawdzi się GetaLit Ultra-Antybakteryjny. Według producenta, jego powierzchnia gwarantuje zniszczenie 100% bakterii!

Projektanci i wykonawcy mają też do dyspozycji GetaLit Compact o właściwościach magnetycznych, a także GetaLit plastyczny, nadający się do obróbki termicznej. GetaLit Compact AC4 jest zalecany wszędzie, gdzie powierzchnia musi być wysoce odporna na ścieranie. Natomiast GetaLit Compact ESD nadaje się do użycia w środowiskach o możliwych wyładowaniach elektrostatycznych.

Więcej informacji na stronie: