Fot. Interprint

Fot. Interprint

  • Autor: bm
  • 27 lip 2018 14:24 (aktualizacja: 30 lip 2018 12:21)

Nowe dekory meblowe - do wnętrza w stylu fusion

Styl fusion scala elementy o bogatej kolorystyce i zaskakujących wzorach. Dzięki nietypowym zestawieniom barw i struktur dekorów meblowych, mamy możliwość zaprojektować wnętrza o nieoczywistej i zaskakującej stylistyce.

Szeroka paleta dekorów Interprint pozwala zastosować na powierzchni mebli nie tylko struktury drewnopodobne, ale również inne materiały. Styl fusion to w tym przypadku swoista zabawa strukturami i kolorami. Na jednej płaszczyźnie mebla możemy zestawić ze sobą materiały, które na pierwszy rzut oka do siebie nie pasują, jak drewno i stal, czy też marmur i beton. W tym stylu modne jest zastosowanie dekorów bardzo wyrazistych, np. imitujących tkaninę lub mosiądz, surowy beton lub blachę. Dla osób, które w aranżacji wnętrz cenią wyrazistość i charakter, Interprint proponuje połączenie dekorów kreatywnych z dekorami uni. Doskonałym przykładem jest dekor Linna, na którego powierzchni odciśnięte są kreski skierowane w różne strony. 

Niezwykle modne jest zestawienie chłodnych materiałów imitujących beton lub kamień, z ciepłymi dekorami do złudzenia przypominającymi prawdziwe drewno. Interprint proponuje w tym przypadku dekor blatowy Rocks (dostępny w ofercie Swiss Krono D1033), który ma szorstką i nierówną powierzchnię, dzięki czemu idealnie odwzorowuje naturalny kamień. Doskonale łączy się z przytulnymi dekorami, jak Artisan czy Hudson Planked. Ich wyraziste rysunki i mocno zaznaczone kwiaty, sprawią, że kuchenna aranżacja stanie się cieplejsza.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ