System SlideLine M do drzwi wpuszczanych. Fot. Hettich

System SlideLine M do drzwi wpuszczanych. Fot. Hettich

  • Autor: bm
  • 25 maj 2018 18:12 (aktualizacja: 29 maj 2018 07:58)

Nowoczesna technologia w parze z designem

Jakie powinny być idealne meble? Przede wszystkim funkcjonalne, łączące w sobie ciekawe wzornictwo i wysokiej jakości akcesoria, które ułatwiają komfortowe korzystanie z szafek, regałów i szuflad.

Koncepcja nowego stylu mieszkania, do jakiej pod hasłem Fascin[action] namawia firma Hettich, zrodziła się ze świadomości potencjału każdej przestrzeni i potrzeby jej optymalnego zorganizowania. Drzwi szafy, które cicho się domykają i szeroko otwierają, zapewniając wygodny dostęp do całej zawartości. Piękne szuflady wysuwające się bezgłośnie po delikatnym naciśnięciu na front, uporządkowane dzięki pomysłowym organizerom. Efektywnie wykorzystany cały potencjał przestrzeni do przechowywania, gdzie wszystko ma swoje miejsce i jest łatwo dostępne. Dzięki inteligentnym technologiom stosowanym w meblarstwie tego rodzaju rozwiązania są już powszechnie dostępne.

"W każdym meblu tkwi potencjał, a każdą przestrzeń można perfekcyjne zagospodarować. Udowadniamy to projektując uniwersalne i wysoce efektywne rozwiązania, które pozwalają każde wnętrze uczynić komfortowym i uporządkowanym, a przez to bardziej przyjaznym - mówi Joanna Nowak z firmy Hettich Polska. - Poprzez coraz nowocześniejsze systemy do drzwi przesuwnych i składanych, minimalistyczne okucia, wytrzymałe prowadnice i atrakcyjne wzorniczo systemy szuflad chcemy pokazać, że meble mogą fascynować nie tylko designem, ale także perfekcyjnym działaniem i funkcjonalnością. Jak tego dokonać? Podpowiadamy w wyjątkowej koncepcji Fascin[action].

Nowoczesne systemy meblowe muszą sprostać wyzwaniu, jakim jest efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, by zyskać jak najwięcej cennego miejsca do przechowywania. Nawet w małych wnętrzach drzemie potencjał, który można zagospodarować dzięki inteligentnym systemom.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ