Szuflada ArciTech. Fot. Hettich

Szuflada ArciTech. Fot. Hettich

  • Autor: bm
  • 30 gru 2018 21:50

Nowoczesne systemy organizacji szuflady

Siła nowoczesnych systemów organizacji wewnętrznej kryje się w możliwości ich wygodnej modyfikacji i wprowadzania błyskawicznych zmian wynikających z aktualnych potrzeb użytkowników mebli.

Dzięki nowoczesnym systemom organizacji wewnętrznej każdą szufladę można skonfigurować dokładnie do własnych potrzeb i dopasować do przechowywanej zawartości.

Atutem nowoczesnych systemów organizacji wewnętrznej szuflad jest ich elastyczność - przekonuje Joanna Nowak z firmy Hettich Polska. - Z chwilą zmiany zawartości szuflady nie musimy inwestować w nowy organizer. Wystarczy przesunąć lub zmienić położenie poszczególnych elementów wkładu porządkującego i na nowo pogrupować przechowywane przedmioty.

Dzięki pełnemu wysuwowi, dużej wytrzymałości na obciążenia, lekkiej pracy i delikatnemu domykowi, szuflady stały się najbardziej komfortowym sposobem przechowywania. Znacznie rozszerzyło to zakres produktów i przedmiotów, które w nich chowamy, a tym samym zwiększyły się nasze oczekiwania wobec systemów organizacji wewnętrznej.

Organizery można dopasować do szuflad o różnej szerokości i wysokości, co pozwala ergonomicznie zaplanować całą ich powierzchnię i maksymalnie ją wykorzystać. W ten sposób przejrzyście pogrupujemy zawartość szuflady, sortując produkty według wielkości lub przeznaczenia i skutecznie zapanujemy nad porządkiem w jej wnętrzu. Kiedy szuflada zmieni swoje przeznaczenie, bez problemu zastosujemy nowy układ organizacji wewnętrznej. Nowoczesne organizery można dopasować do szuflad pod kątem funkcjonalności i przeznaczenia, ale również wzornictwa i koloru. Estetyczne systemy przegródek, wykonane z drewna lub wytrzymałych tworzyw, nie tylko zapanują nad chaosem wewnątrz szuflady, ale podkreślą piękny design mebli. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ