Matteo Vaglica, nowy dyrektor spółki Biesse w Moskwie. Fot. Biesse

Matteo Vaglica, nowy dyrektor spółki Biesse w Moskwie. Fot. Biesse

  • Autor: mg
  • 05 gru 2016 10:40 (aktualizacja: 05 gru 2016 12:35)

Nowy dyrektor spółki Biesse w Moskwie

Spółka zależna Grupy Biesse w Moskwie ma nowego dyrektora generalnego. Został nim Matteo Vaglica. Przedstawiciele koncernu dostrzegają olbrzymi potencjał rynku rosyjskiego, a nowa decyzja kadrowa ma sprzyjać rozwojowi firmy.

Cieszę się, że dołączyłem do koncernu, który realizuje tak wiele dużych inwestycji. Mimo ostatnich zawirowań na rynku rosyjskim, Biesse ma plan rozwoju na tym rynku - mówi Matteo Vaglica, nowy dyrektor generalny spółki Biesse w Moskwie.

Matteo Vaglica ma bogate doświadczenie związane z funkcjonowaniem firm na rynku rosyjskim. Posiada wyższe wykształcenie ekonomiczne, a w Moskwie przebywa już od 2009 roku, gdzie między innymi piastował stanowiska kierownicze w międzynarodowych koncernach produkujących ceramikę. Dzięki temu dokładnie poznał zarówno uwarunkowania gospodarcze, jak i kulturalne Rosji.

Nie mamy wątpliwości, że Matteo jest osobą, która idealnie nadaje się do tej roli. Jest on w stanie połączyć międzynarodową politykę handlową prowadzoną przez Grupę z potrzebami i możliwościami rynku rosyjskiego, nie zapominając jednocześnie o satysfakcji klientów - mówi Federico Broccoli z Grupy Biesse.

Najważniejszymi wyzwaniami dla nowego dyrektora będą w najbliższym czasie skonsolidowanie rosyjskiej spółki Biesse, zwiększenie sprzedaży we wszystkich segmentach produktowych oraz rozwój doradztwa technicznego na tym rynku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ