Sklep firmowy Würth w Toruniu

Sklep firmowy Würth w Toruniu

  • Autor: bm
  • 15 lis 2018 09:20 (aktualizacja: 15 lis 2018 11:00)

Nowy sklep z produktami dla profesjonalistów powstał w Toruniu

Firma Würth - dostawca między innymi akcesoriów i rozwiązań dla przemysłu meblarskiego - otworzyła w październiku 2018 swój pierwszy sklep w Toruniu. Jest to jednocześnie 30. z kolei sklep w Polsce, sygnowany przez tę markę.

Pierwszy sklep Würth Polska został otwarty w 2006 roku, wcześniej sprzedaż była prowadzona wyłącznie przez przedstawicieli handlowych. Od tego momentu sieć sukcesywnie zwiększa swoją obecność na polskim rynku. Dziś sklepy Würth Polska znajdują się w prawie wszystkich dużych miastach, m.in. w Warszawie, Białymstoku, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Wrocławiu, Zielonej Górze, Łodzi czy Częstochowie. Ostatnio do tego grona dołączył także Toruń.

25 października br. miało miejsce oficjalne otwarcie pierwszego sklepu Würth Polska w Toruniu, któremu towarzyszyły liczne promocje, pokazy produktowe i bezpłatne szkolenia. "Nowo powstały sklep jest naszym pierwszym obiektem w tym mieście i 30 placówką firmową Würth Polska działającą na terenie naszego kraju. Rozwijamy sieć sklepów specjalistycznych tak, by być jeszcze bliżej naszych klientów i ich miejsca pracy" – mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska. "Zapewnienie klientom odpowiedniego komfortu zakupów jest naszym priorytetem. Dlatego zawsze dbamy o to, by nasze sklepy znajdowały się w dogodnej lokalizacji, posiadały profesjonalną obsługę, duży parking oraz szeroki wybór produktów" – dodaje Alicja Rippel.

W każdym ze sklepów stacjonarnych Würth Polska profesjonaliści z takich branż jak budowlano-montażowa, metalowa, motoryzacyjna czy meblowa znajdą ponad 3 tys. produktów dostępnych od ręki. Jednak asortyment Würth Polska obejmuje ponad 120 tys. produktów, które można zamówić przez internet - zarówno przez sklep internetowy, jak i aplikację mobilną - lub u przedstawicieli handlowych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ