Pawilon promocji drewna 2018

Pawilon promocji drewna 2018

  • Autor: bm
  • 27 sie 2019 14:48 (aktualizacja: 28 sie 2019 16:07)

Pawilon promocji drewna na targach Drema 2019

Drewno we współczesnej gospodarce przeżywa swój prawdziwy renesans. Pochodzenie, sposób pozyskania i właściwości fizyczne drewna sprawiają, że jest najbardziej naturalnym i przyjaznym materiałem, który wykorzystywany jest na wielką skalę, m.in. w budownictwie, transporcie, do wytwarzania licznych przedmiotów codziennego użytku i jako źródło energii.

Taki obraz drewna przedstawiać ma Pawilon Promocji Drewna na targach Drema, Furnica i Sofab – od pozyskania, poprzez możliwości eksploatacji i kreacji, aż po gotowe produkty i rozwój branży leśnej, drzewnej i meblarskiej. Powierzchnię Pawilonu Promocji Drewna – wyjątkowej przestrzeni do kreowania biznesu związanego z obróbką drewna oraz pokazania potencjału drzemiącego w surowcu drzewnym, tworzyć będzie powierzchnia hali nr 3. Goście obecni podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema 2019, przez cztery dni trwania wydarzenia, będą mieli szansę na zapoznanie się z działalnością wielu firm, stowarzyszeń branżowych czy instytucji z kraju i zagranicy, takich jak: Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy, Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego, Stowarzyszenie Centrum Drewna w Czarnej Wodzie, oraz wiodących mediów.

Przestrzeń Pawilonu Promocji Drewna składać się będzie z ekspozycji wystawców oraz powierzchni specjalnych: Strefa DOM DREWNIANY, Strefa Parkietu, Strefa DREMA Design, Strefa Wiedzy Drewno.pl, B2B Wood Meetings, Akademia Pelletu, a uczestnicy targów będą mogli wziąć udział i skorzystać z licznych pokazów, wykładów, rozmów kooperacyjnych, praktycznych szkoleń i wielu zaplanowanych atrakcji.

W ramach przestrzeni Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego, na swoje stoisko zapraszają firmy: DREWTOM, Nowigo, Wiązary Burkietowicz, Sema, Łąccy, Kubi, Poltarex, Hundeger, Poldan, Detalia, Wirex, Remtech, MGJ, KPPD, McKapka, Szkłomal, Complex, Promis Wood, Dietrisch, CAT (Bergerat Monnoyeur), Konar, Jarpol, Sico. Podczas trwania targów swoją ofertę przedstawią także polskie tartaki, firmy na co dzień współpracujące z przemysłem drzewnym oraz firmy zagraniczne o profilu drzewnym. Na zwiedzających będą czekać przygotowane miejsca do rozmów, oferty firm z całego świata - zarówno chcących kupić polskie wyroby, jak i tych, którzy chcą zaistnieć na polskim rynku.

Pawilon Promocji Drewna na targach Drema z pewnością będzie zarówno źródłem inspiracji, jak i wiedzy oraz doskonałą platformą promocji dla firm i instytucji z sektora drzewnego. Przemysł drzewno-meblarski stoi przed coraz większymi możliwościami rozwoju, otwierają się nowe perspektywy, a celem przestrzeni w hali nr 3 jest właśnie umożliwienie profesjonalistom dostępu do wiodących firm, najnowocześniejszych maszyn, oryginalnych rozwiązań, innowacji i kluczowych informacji o najnowszych trendach i możliwościach w branży.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ