Fot. Peka

Fot. Peka

  • Autor: bm
  • 07 maj 2019 12:15 (aktualizacja: 09 maj 2019 15:24)

Perfekcyjnie zorganizowana garderoba - oferta akcesoriów

Producenci akcesoriów meblowych proponują liczne rozwiązania, które ułatwią utrzymanie porządku w szafie i garderobie i zapewnią jej bezawaryjne i wygodne funkcjonowanie. Rozwiązań jest wiele, mają różne zastosowania, ale wszystkie gwarantują komfortowe użytkowanie.

Podstawą wygodnej garderoby jest odpowiedni sposób jej zorganizowania, i maksymalnego wykorzystania w niej przestrzeni: tylko to gwarantuje jej prawidłowe i wygodne użytkowanie. Producenci akcesoriów meblowych proponują liczne rozwiązania, które ułatwią utrzymanie porządku w szafie i garderobie i zapewnią bezawaryjne i wygodne użytkowania. Przykłady? Jest ich wiele. Np. propozycja firmy Peka do przechowywania obuwia to specjalne wkłady, które zostały wyprofilowane tak, aby zmieścić dwa rzędy butów. W ten sposób można łatwo utrzymać czystość. Mogą być one umieszczone na półce lub w szufladzie. Szuflada zdecydowanie ułatwia sięganie po buty i ich wyjmowanie. Jeśli klient woli otwartą przestrzeń, można także nałożyć wkład na płytę wysuwaną na prowadnicy. W ofercie producenta są też funkcjonalne wieszaki na krawaty i paski ułatwią utrzymanie porządku w garderobie. Wieszaki są chromowane oraz w gumowych osłonkach co zapobiega zsuwaniu się przechowywanych produktów. Można zamontować je do prawego lub lewego boku. Wieszaki na spodnie to niezwykle praktyczny element garderoby dzięki któremu wszystko będzie zawsze na swoim miejscu. Specjalne gumowe osłonki zabezpieczają przed zsuwaniem się spodni z wieszaka.

Firma GTV przygotowała dwie linie wyposażenia garderoby: Elite i Smart. Pierwszą stworzono z myślą o klientach stawiających na przemyślaną organizację przestrzeni i szukających odrobiny luksusu. Druga to proste rozwiązania ułatwiające codzienne funkcjonowanie. W szufladach garderoby Elite znajdziemy trzy rodzaje koszy: metalowe, rattanowe i ażurowe. Wszystkie mają mechanizm cichego domykania oraz pełny wysuw, co gwarantuje komfort ich użytkowania. W zestawie jest też szuflada z organizerem, ułatwiająca porządkowanie drobnych rzeczy. Bardzo użyteczny jest wieszak na garniturowe spodnie - także z pełnym wysuwem i mechanizmem cichego domykania. Wyjmowane poprzeczki mają antypoślizgowe wykończenie, co zapobiega zsuwaniu się spodni. W garderobie potrzebna jest jeszcze przestrzeń na obuwie. W szufladach dostępnych w dwóch wersjach: ażurowej i metalowej, da się ustawić sandały i wysokie botki. Oczywiście, obie wersje mają pełen wysuw i ciche domykanie.

Druga propozycja firmy GTV to garderoba Smart. Znajdziemy tu kosz na bieliznę i lekkie ubrania (koszule, t-shirty), wieszak na wizytowe spodnie, szufladę na obuwie, wieszak na paski i krawaty. Wszystko w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i antracytowej. Tu także elementy systemu występują w czterech szerokościach: 600, 700, 800 i 900 mm. Dla odmiany w wersji z cichym domykiem lub bez, lecz zawsze z pełnym wysuwem.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ