Starcie Szlifierzy 2017

Starcie Szlifierzy 2017

  • Autor: bm
  • 26 kwi 2017 09:01 (aktualizacja: 27 kwi 2017 08:26)

Pierwsze regionalne „Starcie Szlifierzy” odbyło się w Nadarzynie

Prawie 40 profesjonalistów z branży obróbki metalu konkurowało ze sobą w ramach pierwszych regionalnych zawodów II edycji Starcia Szlifierzy. Wyłoniono 4 mistrzów, którzy wyszlifowali sobie drogę do finału. O zwycięstwie często decydowały sekundy i milimetry zdjętego materiału.

Pierwsze regionalne zawody „Starcia Szlifierzy” odbyły się 21 kwietnia podczas Centralnych Targów Budowlanych Building Solutions. Profesjonaliści, w duchu sportowej rywalizacji, zmierzyli się z innymi specjalistami z branży szlifierskiej, walczyli o uznanie, cenne nagrody
oraz przepustkę do Wielkiego Finału. Oprócz sprawdzenia się w konkurencjach, szlifierze przybliżyli gościom i widzom targów swoją pracę oraz pokazali im, jak przebiega szlifowanie metalu. Poza tym wszyscy zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności, zintegrowali się, wymienili opinie z kolegami po fachu, a dzięki przygotowanym atrakcjom przez organizatora zawodów – firmę 3M – przetestowali produkty najwyższej jakości oraz uczestniczyli w szkoleniach.

Specjaliści branży szlifierskiej sprawdzili swoje umiejętności w 5 konkurencjach. Największym uznaniem cieszyły się zadania praktyczne, w których uczestnicy mogli wykazać się swoim warsztatem pracy oraz zaangażowaniem.

Pierwszy etap drugiej edycji „Starcia Szlifierzy” spotkał się ponownie z dużym zainteresowaniem. Jako lider branży innowacyjnych technologii jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy wspierać szlifierzy w doskonaleniu swoich umiejętności oraz zwiększać bezpieczeństwo i jakość ich codziennej pracy. Oprócz aspektów zawodowych, „Starcie Szlifierzy” jest doskonałą okazją do integracji i wymiany opinii, co udowodniły zawody w Nadarzynie" – mówi Michał Niedbalski, Dyrektor Materiałów Ściernych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ