Fot. Pfleiderer

Fot. Pfleiderer

  • Autor: mg
  • 27 gru 2016 13:30 (aktualizacja: 28 gru 2016 07:43)

Płyty wykorzystywane do aranżacji biur

Biuro to nie tylko miejsce pracy, ale też spotkań z klientami. Dlatego tak ważna jest jego odpowiednia aranżacja. Coraz częściej w biurach wykorzystywane są płyty drewnopochodne, które mogą być elementami mebli, ścianek działowych bądź okładzin sufitów.

Pomysłowy projektant może wykorzystać płyty budowlane MFP jako okładziny ścian i sufitów lub też lekkie ścianki działowe - niezbędne we wnętrzach typu open space. Duża swobodę projektantom wnętrz zapewnią także laminaty HPL, materiały o niezwykle uniwersalnym zastosowaniu. Spełniają one wszystkie wymogi sanitarne, BHP i przeciwpożarowe stawiane obiektom użyteczności publicznej. Są przy tym odporne m.in. na wysoką temperaturę czy wilgoć, zatem można nimi pokrywać powierzchnie pionowe i poziome - ściany, słupy, ścianki działowe i modułowe, lady i blaty - nawet te o niestandardowych rozmiarach i kształtach. Zaoblenia i fantazyjne formy już nie stanowią problemu nie do pokonania, gdyż laminaty są plastyczne i podatne na formowanie. 

Indywidualny charakter przestrzeni biurowej nadadzą meble - stoły, biurka, szafki i regały na dokumenty, a te są produkowane m.in. z płyt laminowanych dostępnych w szerokiej gamie dekorów jednobarwnych i inspirowanych drewnem, kamieniem czy metalem.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ