Zawias nowej generacji T-type Glissando Titus firmy Titus Group – TitusPlus. Fot. Titus

Zawias nowej generacji T-type Glissando Titus firmy Titus Group – TitusPlus. Fot. Titus

  • Autor: mg
  • 08 wrz 2017 10:58 (aktualizacja: 08 wrz 2017 11:18)

Poznaliśmy laureatów konkursu "Złoty Medal" targów "Furnica 2017"

Międzynarodowe Targi Poznańskie ogłosiły laureatów konkursu "Złoty Medal" targów "Furnica 2017", które odbędą się w dniach 12-15 września. br. W ten sposób nagradzane są najciekawsze i najbardziej innowacyjne produkty sezonu. Jurorzy w tym roku najwyżej ocenili zawias nowej generacji i system kołowy.

Laureaci konkursu "Złoty Medal" targów "Furnica 2017":

- Zawias nowej generacji "T-type" Glissando Titus firmy Titus Group – TitusPlus

To trzystronny zatrzask – bardzo zaawansowane rozwiązanie na rynku polskim. Zawias "T-type" posiada najszybszy system instalacji wysokich frontów meblowych wyposażonych w więcej niż 2 zawiasy. Istnieje możliwość stosowania go w drzwiach o grubości do 26 mm. Jest przy tym wysoce tolerancyjny. Puszka zawiasu charakteryzuje się niską głębokością. 

- Zestaw kołowy Lline Ø50 firmy Tente 

Koło "Linea load Ø50" z łożyskiem kulkowym oferuje dużą nośność, wynoszącą 100 kg, przy małej wysokości całkowitej – 50 mm. Koło w pełni można personalizować. Do wyboru jest 9 standardowych kolorów i setki niestandardowych. Można zmienić kolor kapsla, bieżni, obudowy i dźwigni hamulca. Dodatkowo, techniką laserowego graweru, można nanieść logo firmy lub inną grafikę, która może być osadzona na dowolnej części koła.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ