Najnowsze rozwiązanie do cięcia tkanin firmy Lectra

Najnowsze rozwiązanie do cięcia tkanin firmy Lectra

  • Autor: bm
  • 10 wrz 2018 09:51

Premiera nowej krojowni Lectra - już we wtorek 11 września!

Pierwszego dnia targów Sofab w Poznaniu - 11 września o godzinie 10:30 (Pawilon 8, stoisko 10) odbędzie się premierowy pokaz krojowni firmy Lectra. To rewolucyjne rozwiązanie do cięcia tkanin gładkich i wzorzystych będzie po raz pierwszy prezentowane na targach w Europie i po raz drugi na świecie, po targach w Atlancie, USA.

CZYTAJ WIĘCEJ: Przemysł 4.0 - droga do zwiększenia produktywności i elastyczności w meblarstwie

„Odwiedzający zobaczą, w jaki sposób Krojownia 4.0 pozwala zautomatyzować poszczególne etapy – począwszy od przyjęcia zamówienia po odbiór wyciętych elementów tapicerki. Innowacja polega przede wszystkim na digitalizacji całego procesu produkcji mebli tapicerowanych” – zapowiada Holger Max-Lang, dyrektor zarządzający w Lectra Deutschland. Krojownia 4.0 w maksymalnym stopniu automatyzuje każdy etap – od momentu złożenia zamówienia po odbiór wyciętych formatek. Jest zorientowane na realizację celów pod względem wydajności i efektywności dla zwiększenia elastyczności i rentowności produkcji jednostkowej lub krótkich serii.

Cyfrowa platforma Lectra zapewnia wymianę informacji między krojownią a biurami projektowymi, działami rozwoju produktu oraz systemami ERP. Virga® to linia cięcia tkanin jednolitych i wzorzystych. Kompleksowe rozwiązanie łączy ze sobą oprogramowanie w chmurze z krojownią zaprojektowaną zgodnie z koncepcją Przemysłu 4.0. Elementy tzw. Przemysłu 4.0. zapewniają większą elastyczność, produktywność, rentowność, a także możliwość zwiększenia skali działalności firmy. Ma to na celu umożliwienie producentom mebli skutecznej transformacji cyfrowej ich firm dzięki inteligencji przemysłowej.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ