Kosz obrotowy "Le Mans" firmy Kessebohmer / Peka. Fot. Peka

Kosz obrotowy "Le Mans" firmy Kessebohmer / Peka. Fot. Peka

  • Autor: uk
  • 27 gru 2013 18:01

Produkt z rekomendacją: kosze obrotowe

Producent: Katarzyna Ziułkowska, firma Rejs: W ofercie znajdują się też inne modele półek obrotowych: półka obrotowa „Standart” (dwa kosze, średnica koszy: 600, 690, 750, 820 mm), z okrągłym drążkiem z mocowaniem góra – dół, stałą wysokością = 690 mm, półka obrotowa „Fina” (dwa kosze, średnica koszy: 690, 720,750, 820 mm), z okrągłym drążkiem z mocowaniem góra –dół; z regulacją wysokości 635-850 mm, z hamulcem.

 2 m-ce: kosz „W-4169” firmy Nomet

Producent: Nomet
Materiał: stal
Dostępna kolorystyka: G2 – chrom połysk (pokrycie galwaniczne), P1 – biała beskidzka (pokrycie proszkowe), P24 – efekt chromu matowego (pokrycie proszkowe)
Dostępne średnice: 690
Cena sugerowana brutto: 28 zł

Dystrybutor: Arkadiusz Olszewski, firma Mega Technika Okuć, Toruń: Klienci najczęściej kupują kosze obrotowe, o średnicy 690 mm firmy Nomet, zwłaszcza w pokryciu galwanicznym w kolorze chromu, ponieważ jest to modne wykończenie. Inna grupa klientów preferuje kosze w kolorze białym.

Producent: Przedstawiciel firmy Nomet: Kosze obrotowe, montowane zarówno w tradycyjnej, jak i nowoczesnej zabudowie cieszą się niesłabnącą popularnością. Firma Nomet oferuje kosze w dwóch rozmiarach – o średnicy 690 mm (model „W-4169”) oraz 750 mm (model „W-4175”), w pokryciach zarówno galwanicznych, jak i proszkowych.

3 m-ce: półka „Le Mans” firmy Kesseböhmer / Peka

Producent: Kesseböhmer
Dystrybutor: Peka
Materiał: płyta wiórowa pokryta laminatem z niewidoczną powłoką antypoślizgową, wykończona chromowaną listwą i relingiem
Dostępna kolorystyka: białe lub jasnoszare dno półek, chromowana oś
Wymiary: do szafek narożnych 90 lub 100 cm, o szerokości frontu 45, 50 lub 60 cm
Gwarancja: 3 lata
Cena sugerowana brutto: od 1.194 zł

Dystrybutor: Andrzej Woroch, firma Sas, Stęszew: Jeśli chodzi o kosze obrotowe, wśród docenianych producentów znajduje się firma Kesse-böhmer. Kosz „Le Mans” to nowoczesne rozwiązanie, przeznaczone do kuchennych szafek narożnych. Charakteryzuje się estetycznym wykończeniem oraz płynnością ruchu.

Importer: Magdalena Tomkiewicz, firma Peka: Półki „Le Mans” to nowoczesne i estetyczne rozwiązanie przeznaczone do szafek narożnych z frontem na zawiasach. Półki „Le Mans” sprawiają, że trudno dostępna przestrzeń może być w pełni wykorzystana i naprawdę funkcjonalna. Podparcie półki w dwóch miejscach sprawia, że wytrzymuje ona obciążenie do 20 kg.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ