Dominik Strzelec. Fot. Sevroll

Dominik Strzelec. Fot. Sevroll

  • Autor: mg
  • 23 maj 2017 15:44 (aktualizacja: 24 maj 2017 09:10)

Prowadzący popularny program TV - ambasadorem marki Sevroll

Dominik Strzelec, prowadzący popularny program "Usterka", emitowany przez stację TTV, został ambasadorem marki Sevroll. Jego współpraca z producentem systemów do drzwi przesuwnych wpisuje się w obchody 20-lecia istnienia firmy. Dominik Strzelec pojawi się m.in. podczas targów branżowych, w których uczestniczyć będzie Sevroll.

Współpraca prowadzącego program "Usterka" z firmą Sevroll wpisuje się w obchody 20-lecia producenta systemów do drzwi przesuwnych. Dominik Strzelec pojawi się w kampaniach promocyjnych, a także będzie obecny na stoiskach firmy podczas targów branżowych. W najbliższym czasie będzie można z nim się spotkać - 7 czerwca w Radomsku (Korner), 8 czerwca w Łomży (Center-Mebel) i 9 czerwca we Wrocławiu (Meblostyl).

Sevroll-System jest producentem systemów do drzwi przesuwnych, składanych, rozwieranych i przejściowych. W swojej ofercie posiada także kilkadziesiąt rodzajów profili wykończeniowych oraz systemy zabudowy garderób. Firma funkcjonuje na rynku od 1996 roku i realizuje sprzedaż poprzez sieć dystrybucji zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Za pośrednictwem ponad 300 partnerów handlowych w branży akcesoriów meblowych dystrybuuje produkty w Polsce oraz w ponad 30 innych krajach na terenie Europy, Azji, Afryki oraz Ameryki.

Dominik Strzelec to ogrodnik z pasją, podróżnik, zapalony snowboardzista i fan piłki nożnej. W TVN prowadził program "Odlotowy ogród". Od 2014 roku jest prowadzącym popularnego programu "Usterka" (TTV), w którym nadzoruje pracę fachowców.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

    • Stolarz, 2018-03-07 22:44:51
    Szanowałem gościa ale reklama chińszczyzny z Sevroll to lipa.