Punkt handlowy firmy Rejs. Fot. Rejs

Punkt handlowy firmy Rejs. Fot. Rejs

  • Autor: mg
  • 01 wrz 2017 11:03 (aktualizacja: 01 wrz 2017 11:08)

Rejs przygotował program partnerski dla stolarzy i producentów mebli

Firma Rejs przygotowała nowy program partnerski adresowany do stolarzy i producentów mebli. Projekt pod nazwą „Twój profit” wystartował 1 września 2017 roku. Za regularne zakupy w sieci punktów handlowych Rejs uczestnicy programu otrzymają pieniądze, które będą mogli dowolnie wydać.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie specjalnego formularza, który jest dostępny w punktach Rejs. Po dokonaniu rejestracji klienci otrzymają specjalne karty płatnicze, na które przelewane będą odpowiednio wyliczane kwoty za zakupy (warunkiem jest niezaleganie z płatnościami). Za pomocą kart będzie można zapłacić za zakupy w każdym sklepie honorującym karty płatnicze. Środki te będzie można wydać także w punktach handlowych sieci Rejs.  Możliwa jest także wypłata w bankomacie (opłata za wypłacenie gotówki zależna jest od rodzaju bankomatu).

Co ważne, karta umożliwi również korzystanie z szeregu atrakcyjnych rabatów w sklepach sieci Rejs, zlokalizowanych w różnych częściach kraju. W punktach tych znaleźć można bogaty asortyment wielu uznanych dostawców produktów, narzędzi i elektronarzędzi niezbędnych w meblarstwie.

Listę i adresy punktów handlowych Rejs znaleźć można na stronie internetowej producenta.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ