Showroom Schattdecor w Indiach. Fot. Schattdecor

Showroom Schattdecor w Indiach. Fot. Schattdecor

  • Autor: bm
  • 18 lut 2019 10:39 (aktualizacja: 21 lut 2019 00:01)

Schattdecor rozszerza swoją ofertę dla krajów azjatyckich

Firma Schattdecor otworzyła w ciągu ostatnich miesięcy trzy nowe showroomy - w Chinach, Indiach i Malezji. Nowoczesne sale to atrakcyjna forma prezentacji powierzchni dekoracyjnych dla klientów azjatyckich.

Nowy showroom w chińskiej miejscowości Guangzhou, który został uruchomiony w dniu 1 stycznia 2019 roku to dodatkowy serwis, który Schattdecor oferuje swoim klientom na południu kraju – w centrum masowej produkcji meblowej. W nowych pomieszczeniach klienci i partnerzy firmy mogą zapoznać się bezpośrednio na miejscu z ofertą produktową i wzorniczą firmy – włączając w to serwis koloryzacji dekorów, a także z aktualnymi trendami wnętrzarskimi i kolorystycznymi. Nowoczesna forma prezentacji na wielkoformatowych monitorach umożliwia wizualizację projektów.

Obok nowej sali prezentacji w Guangzhou, w maju 2018 został otwarty nowy showroom w Petaling Jaya, Malezja, w którego powstanie zaangażowali się projektanci z centrali firmy. Nowoczesna, przestronna sala prezentacji oddalona jest o 20 km od malezyjskiej stolicy Kuala Lumpur i jest doskonale skomunikowana. Na miejscu odwiedzający mogą zapoznać się z kolekcją ponad 600 dekorów w różnych wybarwieniach kolorystycznych. Koncepcje wnętrzarskie z ich zastosowaniem można podziwiać dzięki systemowi wizualizacji 360 LAB. Olbrzymie, sześciometrowe ściany dekorowane są przy użyciu wielkoformatowych dekorów cyfrowych, jak np. dekor kamieniopodobny Wasabi. Dzięki showroomowi Schattdecor ma możliwość wymiany informacji z klientami, dostawcami, projektantami oraz z producentami z Malezji.

Nowe pomieszczenia showroomu w Bombaju/ Indie to dla Schattdecor nowe możliwości prezentacji. Od 25 lat nasze biuro handlowe Shah International wprowadza produkty Schattdecor na rynki w Indiach, Nepalu, w Butanie, Bangladeszu oraz na Sri lance. Dzięki nowej sali o powierzchni 250 m2 oraz nowym biurom możliwości ekspansji zostaną poszerzone. W ostatnich dziesięcioleciach rynek indyjski rozwinął się do jednego z najważniejszych rynków eksportowych. Schattdecor, inwestując w nowoczesny showroom i serwis, a tym samym w prezentację swojego portfolio produktowego, podkreśla rangę tego rynku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ