Dekor Canyon Authenctic Oak firmy Schattdecor. Fot. Schattdecor

Dekor Canyon Authenctic Oak firmy Schattdecor. Fot. Schattdecor

  • Autor: mg
  • 13 sie 2019 10:03 (aktualizacja: 13 sie 2019 10:42)

Schattdecor zaprezentował w Stambule aktualne trendy

W Stambule Schattdecor zaprezentował aktualne trendy, nowości wzornicze oraz innowacje z zakresu powierzchni dekoracyjnych. Schattdecor Gebze zaprosił swoich klientów na „Interzum Brunch” do historycznego pałacu Adile Sultan Palace.

Schattdecor zaprezentował tureckim klientom, projektantom i architektom nowości wzornicze pokazane po raz pierwszy na początku roku 2019 podczas targów "Interzum" oraz "Salone del Mobile", a także znane już dekory o potencjale bestsellerów, które mają szansę odnieść sukces na rynku tureckim.

W tegorocznych analizach trendowych Schattdecor zajmuje się aktualnym tematem urbanizacji. Aglomeracje miejskie, takie jak Stambuł, są motorem napędowym trendów, innowacji i cyfryzacji. Powierzchnie dekoracyjne i propozycje wzornicze firmy wpisują się zarówno we wnętrza mieszkalne, jak i publiczne, w pomieszczenia biurowe, jak i w obszar e-commerce. Podczas eventu szczególnym zainteresowaniem cieszyły się dekory: „Istanbul Walnut”, „Grey Caspio", "Black Glow", "Frost Pine“ oraz "San Marion Oak", w których to przedstawiciele branży, projektanci i architekci widzieli największy potencjał.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ