Gala 20-lecia Pfleiderer Partner, Fot. Pfleiderer

Gala 20-lecia Pfleiderer Partner, Fot. Pfleiderer

  • Autor: mg
  • 09 lip 2019 09:32 (aktualizacja: 09 lip 2019 10:55)

Sieć dystrybucji Pfleiderer Partner ma już 20 lat

Uroczystemu uruchomieniu nowej linii pras w zakładzie Pfleiderer Grajewo towarzyszył jubileusz 20-lecia sieci autoryzowanych przedstawicieli handlowych – Pfleiderer Partner.

Naszych partnerów handlowych nie mogło zabraknąć na takim wydarzeniu, jak oficjalne oddanie inwestycji – linii pras KT11. Ponadto w tym roku mija 20 lat od chwili, gdy Pfleiderer zaczął budować certyfikowaną sieć dystrybucji. To dzięki współpracy z firmami, które ją tworzą, jesteśmy tak mocno obecni na polskim rynku. Przez te wszystkie wspólne lata razem przeszliśmy niejedno. Razem się rozwijaliśmy, uczyliśmy biznesu i współpracy ze sobą. Cieszę się, że wspólnie mogliśmy obchodzić ten jubileusz i mam nadzieję, że nasza niespodzianka z okazji 20-lecia istnienia Pfleiderer Partner się udała – podsumowuje jubileusz Michał Bąk, dyrektor ds. sprzedaży Pfleiderer

Podczas uroczystości autoryzowani partnerzy firmy otrzymali z rąk Zbigniewa Prokopowicza, prezesa zarządu Pfleiderer Group podziękowania za wieloletnią współpracę oraz pamiątkowe tablice.

Sieć dystrybucji Pfleiderer Partner tworzą autoryzowani partnerzy handlowi Pfleiderera. Obecnie jest ich 27. Działają one nie tylko na rynku krajowym, ale i za granicą – jak na przykład firma Wiór Kostro Romaniuk, która dostarcza produkty m.in. do Rosji, krajów nadbałtyckich, Kazachstanu, Azerbejdżanu oraz na Ukrainę i Białoruś.

Większość firm została założona w latach 90. XX wieku, choć są i takie, które powstały jeszcze wcześniej, na przykład: KJK Janusz Łoskot, Innar Królak, Sotex, Best Meble. Co ciekawe, duża część autoryzowanych przedstawicieli handlowych Pfleiderera to przedsiębiorstwa rodzinne. To między innymi: wspomniane już firmy – Sotex. i Innar Królak, ale także Drew-Trans II, Elwi, FPH Racz czy Tamar.

W sieci działają partnerzy, których siedziby znajdują się blisko grajewskich zakładów produkcyjnych Pfleiderera: Bomar (Grajewo), Raj (Grajewo) czy Okleina (Łomża) oraz ci, których centrale i przedstawicielstwa rozsiane są po Polsce, na przykład: firma DLH Global (Straszyn), Eban (Opole), Zimex (Czerwionka-Leszczyny), Korner (Strzałków).

Jest w tym gronie również UAB Ulmas – litewska firma, której sklepy, hurtownie i warsztaty stolarskie znajdują się w głównych miastach Litwy: w Wilnie, Kownie, Kłajpedzie i w Szawlach.

W gronie pozostałych partnerów handlowych firmy Pfleiderer Grajewo znajdują się takie firmy, jak: Belmeb, Drewno, Gom, Handel Hurtowy i Detaliczny Edmund Kmieć, Marek Przestacki; Jomiro, Flaxpol, Forpłyt, Rol-Trans, Juszczak, Ter-Mar, Bielik-Moczko.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ