System AXIS PRO. Fot. GTV

System AXIS PRO. Fot. GTV

  • Autor: GTV
  • 19 lis 2019 13:13 (aktualizacja: 19 lis 2019 13:30)

System AXIS PRO – stylowy ład

W czasach, gdy dążymy do maksymalnego wykorzystania przestrzeni, szukamy wszelkich prostych i inteligentnych rozwiązań. Nowy system szuflad AXIS PRO doskonale wpisuje się w ten trend, łącząc funkcjonalność i minimalistyczny design. Konstrukcja systemu wpływa na zwiększenie ergonomii i kultury pracy szuflad w każdym pomieszczeniu. W jaki sposób?

System AXIS PRO pozwala tak zaaranżować przestrzeń, by uczynić ją jak najbardziej funkcjonalną. Został zaprojektowany z myślą o perfekcyjnej organizacji wewnątrz szuflady, co prowadzi do efektywnego wykorzystania każdego dostępnego centymetra. O maksymalną wygodę użytkowania producent, marka GTV, zadbał poprzez zastosowanie pełnego wysuwu szuflady. Dzięki temu przeszukiwanie i sięganie po głębiej umieszczone przedmioty przestaje być problemem, a samo utrzymywanie porządku we wnętrzu staje się zaskakująco łatwe. Zaimplementowaną w szufladach AXIS PRO funkcję cichego domykania doceni każdy, kto pragnie ciszy i spokoju.

AXIS PRO to nie tylko funkcjonalność, ale również stylowa i subtelna wizualnie forma. Wąski płaszcz boczny ma tylko 14 mm, co nadaje szufladzie lekkość oraz minimalistyczny charakter, który idealnie współgra z dostępnymi wariantami kolorystycznymi: klasyczną bielą i modnym antracytem. Schowanie śrub regulacyjnych po wewnętrznej stronie boku sprawia, że szuflady zyskują więcej elegancji. Prosta regulacja frontu w dwóch płaszczyznach: pionowej i poziomej podnosi komfort pracy z systemem.

Wydawać by się mogło, że szuflada to dość prozaiczny element w pomieszczeniu, jednak w takiej formie kreuje ona przestrzeń, nadając dystynkcji i klasy naszym wnętrzom. Mimo delikatnej formy system wytrzymuje obciążenia nawet do 40 kilogramów. Duża wytrzymałość, poparta dożywotnią gwarancją, pozwala na zastosowanie AXIS PRO w szufladach szerokich oraz typu cargo, w których zmieścimy wszystkie nasze zapasy w słoikach, zestawy garnków czy małe AGD. Cztery dostępne wysokości zapewniają szeroki wachlarz możliwości przy projektowaniu, a montaż wewnętrznych szuflad za pomocą złączek i relingów umożliwia wiele aranżacji. Dzięki temu jest niezwykle uniwersalny i sprawdza się w każdym pomieszczeniu – także w meblach łazienkowych, salonowych i w garderobie. Nowa jakość szuflad AXIS PRO to gwarantowany sposób na ergonomiczną przestrzeń.

GTV Poland Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Przejazdowa 21, 05-800 Pruszków 
tel. (22) 444 75 00, faks (22) 444 75 01 
e-mail: info@gtv.com.pl 
www.gtv.com.pl 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ