System segregacji odpadów Comfort Box. Fot. Rejs

System segregacji odpadów Comfort Box. Fot. Rejs

  • Autor: bm
  • 30 gru 2018 22:02

Systemy do segregacji odpadów w kuchni

Wybierając odpowiednie akcesoria do mebli kuchennych, możemy ułatwić sobie codzienną segregację odpadów. Organizację domowej segregacji odpadów musimy zacząć od analizy tego ile i jakie śmieci na ogół wyrzucamy.

Wybierając odpowiednie akcesoria do mebli kuchennych, możemy ułatwić sobie codzienną segregację odpadów. Organizację domowej segregacji odpadów musimy zacząć od analizy tego ile i jakie śmieci na ogół wyrzucamy. Odpowiedzi na te wszystkie pytania pozwolą się zorientować jakich pojemników naprawdę potrzebujemy. I – co równie istotne – jaką powinny mieć one pojemność. - mówi Damian Rybak doradca techniczny firmy Rejs, producenta akcesoriów meblowych. - Kosze najłatwiej jest wstawić do kuchennej szafki lub szuflady. To tu generujemy większość śmieci. Warto też sięgnąć po funkcjonalne akcesoria meblowe – kosze, prowadnice, pokrywy, które ułatwią nam codzienną segregację. 

Szuflady z prowadnicami pełnego wysuwu i miękkim dociągiem zapewnią bezproblemowy dostęp do wszystkich pojemników – nawet tych schowanych w głębi. Opcjonalne elektroniczne wspomaganie otwierania pozwoli otworzyć szufladę lekkim ruchem biodra czy kolana. System ten bardzo przydaje się podczas przygotowywania posiłków np. gdy mamy brudne dłonie. Szczelne pokrywy – zarówno te pojedyncze, jak również te obejmujące na raz wszystkie pojemniki – ochronią przez przykrym zapachem.

Warto również zwrócić uwagę na maksymalne obciążenie systemu. Oferowana przez systemy Rejs ładowność na poziomie do 20 kg, zapewni bezproblemowe korzystanie z szuflad. Nawet gdy śmieci zbierze się sporo. – dodaje Damian Rybak.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ