Fot. Raumplus

Fot. Raumplus

  • Autor: bm
  • 23 lip 2019 11:36 (aktualizacja: 25 lip 2019 10:17)

Systemy przesuwne do przedpokoju – sprawdzone rozwiązanie

Przedpokój to niełatwa do urządzenia przestrzeń, która musi spełniać określone funkcje. Wykorzystanie do jej aranżacji systemów przesuwnych to rozwiązanie, które pozwoli zagospodarować nawet najmniejsze i najbardziej niewygodne zakamarki.

Dobrze zaaranżowany przedpokój w niezauważalny sposób ułatwia życie. Powtarzane tu czynności automatyzują się, dlatego każdy przedmiot powinien mieć swoje miejsce. Projektując aranżację należy przede wszystkim postawić na jej funkcjonalny i przyjazny charakter. W zasięgu ręki przyda się więc konsola albo szafka, do której można odłożyć klucze. Szafka na buty i siedzisko, żeby wygodnie je zakładać. A także wieszak lub szafa na używane w sezonie kurtki i okrycia wierzchnie gości.

Żeby jednak nie przeładować niedużej przestrzeni warto zadbać o szafę, która pomieści wszystkie ubrania i akcesoria. Tu przychodzą z pomocą producenci systemów przesuwnych, m.in. Raumplus, oferujący szafy zamawiane na wymiar. Dzięki nim możliwe jest zabudowanie nietypowych i trudnych powierzchni oraz indywidualne dobranie materiałów wykończeniowych. Wśród propozycji niemieckiego producenta do przedpokoju są szafy wnękowe i wolno stojące. W ofercie klienci znajdą też rozwiązanie typu walk-in, czyli mini pokój z regałami zamknięty za przesuwnymi drzwiami. Wieszaki, półki i szuflady nie tylko zdołają pomieścić odzież i akcesoria, ale także doskonale je uporządkują.

Z kolei przesuwne drzwi z lustrami nie dość, że nie zabierają miejsca, to pomagają zadbać o nienaganny wygląd. Innym modnym aktualnie rozwiązaniem są drzwi przezierne. Widać przez nie zawartość szafy, co ułatwia umiejscowienie potrzebnych rzeczy. Mobilizują również do utrzymania w szafie porządku, co z kolei oszczędza czas. Bo to właśnie daje dobrze zaprojektowany przedpokój – oszczędność czasu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ