Szuflady z organizerami. Fot. Nobilia

Szuflady z organizerami. Fot. Nobilia

  • Autor: bm
  • 24 maj 2018 12:12 (aktualizacja: 24 maj 2018 12:17)

Systemy ułatwiające organizację kuchennych szuflad

Szuflada jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnie otwieranej szafki w kuchni. Klienci coraz częściej decydują się na takie właśnie rozwiązanie, stąd coraz szersza oferta wszelkiego rodzaju wkładów i organizerów ułatwiających przechowywanie w szufladzie.

Wytłaczane lub drewniane wkłady na sztućce, organizery, maty antypoślizgowe - wszystkie te akcesoria ułatwiają korzystanie z kuchennych szuflad i umożliwiają zaprowadzenie w nich porządku. Dobra szuflada jest jednak nie tylko funkcjonalna, jej wnętrze może też być estetyczne i cieszyć oko. Wkłady i organizery, które podnoszą funkcjonalność mebli oraz pozwalają zachować w środku odpowiednią przejrzystość. Te inteligentne rozwiązania podziału wnętrza szuflad doskonale sprawdzą się np. w przypadku przechowywania talerzy – wystarczy wyposażyć się w specjalne uchwyty, które dopasujemy do wielkości naszej zastawy stołowej i jednocześnie zabezpieczymy ją przed rozbiciem.

Posiadając wiele rzeczy, chcemy mieć pewność, iż każda z nich znajdzie swoje miejsce. By tak się stało, warto rozważyć zastosowanie nowoczesnych szuflad – głębszych oraz wyższych niż te standardowe, które pozwalają maksymalnie zagospodarować pojemność mebli i spożytkować miejsce będące niewykorzystane przy zastosowaniu standardowych rozwiązań. Dotyczy to zarówno szuflad na produkty spożywcze, jak i miejsca na strefę zmywania – dzięki tzw. szufladzie zlewozmywakowej doskonale wykorzystamy często pomijaną przestrzeń pod zlewem. Dobrym rozwiązaniem są także szuflady z tzw. pełnym wysuwem, które zapewniają wgląd i dostęp do produktów znajdujących się w każdym jej zakamarku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ