Fot. Raumplus

Fot. Raumplus

  • Autor: bm
  • 08 gru 2016 13:50 (aktualizacja: 13 gru 2016 11:27)

Szafa przesuwna w salonie - możliwości konfiguracji

Indywidualna konfiguracja systemów szaf przesuwnych umożliwia dopasowanie ich do każdego rodzaju i wielkości pomieszczenia. O tym, jakie są opcje i udogodnienia związane z montażem takiej szafy w pokoju dziennym, mówi Aneta Świderska, projektantka w firmie Raumplus.

Duża szafa systemowa zamontowana w salonie z pozoru wydaje się nietypowym pomysłem. Jednak w niektórych przypadkach jest to najlepsze rozwiązanie, tak pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. 

"Salon to kolejne pomieszczenie, w którym systemy do przechowywania Raumplus udowadniają swoją wszechstronność. Szafę z przesuwnymi drzwiami zamontować można we wnęce lub wzdłuż ściany. Oferowane przez Raumplus systemy nie mają sztywnie ustalonych wymiarów, zatem dopasować można je do każdej przestrzeni. Wewnętrzny regał konfigurowany jest wedle jego przeznaczenia. Oprócz różnej wielkości otwartych półek, pojawić się w nim mogą szuflady i komody. Z myślą o telewizorze i innych urządzeniach półki wyposażane są w przepusty na kable. Całość zamykają drzwi przesuwne z cienką aluminiową ramą. Ponieważ w salonie szczególnie ważna jest estetyka, jako ich wykończenie polecamy szkło lakierowane lub lustro w różnych odcieniach. Sięgające wysokości 3,5 metra drzwi o jednolitej, gdyż pozbawionej szprosów płaszczyźnie, z łatwością wpiszą się w aranżację salonu" - mówi Aneta Świderska, projektantka w firmie Raumplus.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ