Studio Max Kuchnie Meblostyl

Studio Max Kuchnie Meblostyl

  • Autor: bm
  • 13 kwi 2017 08:38 (aktualizacja: 14 kwi 2017 08:27)

Szuflada w kuchni - wygodna alternatywa dla szafek

Pojemna i wygodnie wysuwająca się szuflada to niezastąpiony element kuchennej zabudowy. Przechowywane w niej przedmioty łatwiej uporządkować niż w zwykłej szafce, a dostęp do nich zazwyczaj jest łatwiejszy. Szeroki wybór mechanizmów i systemów organizacji szuflad ułatwia klientom zakup odpowiedniego produktu.

Specyficzna konstrukcja szuflad sprawia, że ich zawartość jest cały czas 'na wyciągnięcie ręki'. W przeciwieństwie do szafek, mamy nieskrępowany dostęp do żywności i urządzeń w nich przechowywanych. Są pojemne, bardzo praktyczne i dekoracyjne.

Aby szuflady działały bez żadnych ograniczeń a korzystanie z nich było swobodne i wygodne należy zadbać o odpowiedni mechanizm. Mamy do wyboru trzy sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne, które ułatwiają nam korzystanie z szuflad i sprawiają, że ich wysuwanie i zasuwanie odbywa się bez ograniczeń: standard, metabox, tandembox.

System standard w szufladach
System standard jest to prosty system, który nie jest zbyt skomplikowany. Niestety, szuflady wyposażone w taki system nie wysuwają się do końca. Dodatkowo, udźwig szuflady nie jest zbyt duży.

System metabox w szufladach
System metabox jest to mechanizm, który opiera się na metalowych prowadnicach. Udźwigną one ciężar o wadze 55 kilogramów. Szuflada działająca na tym systemie nie wysuwa się do końca, jednak wystarczająco aby wygodnie z niej korzystać.

System tandembox w szufladach
System tandembox to mechanizm, który jako jedyny umożliwia nam całkowite wysuwanie szuflady. Szuflady zamocowane na takiej konstrukcji mogą udźwignąć aż 80 kilogramów.
Wybór mechanizmu naszych szuflad powinniśmy pozostawić specjalistom, którzy będą odpowiedzialni za wykonanie mebli i aranżacji naszego pomieszczenia kuchennego. Pomogą nam dobrać rozwiązania idealne do naszej kuchni. Pamiętajmy jednak, że inwestycja w solidny system będzie gwarancją bezawaryjności i zadowolenia.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ