Fot. Hettich

Fot. Hettich

  • Autor: bm
  • 21 sty 2019 12:32 (aktualizacja: 22 sty 2019 10:22)

Szuflady i ich szerokie możliwości wzornicze

Nawet zwykła szuflada może być piękna. Producenci akcesoriów meblowych dbają o to, by ich produkty były nie tylko doskonałe pod względem technologicznym, ale też dawały możliwość dopasowania do designu mebla, a nawet całego wnętrza.

Dostępne warianty wzornicze pozwalają nie tylko dopasować design szuflady do estetyki całego mebla, ale wręcz wyczarować prawdziwe „perełki wzornicze”, które zachwycą po wysunięciu szuflady z korpusu mebla. Różnorodność i szereg dostępnych możliwości wzorniczych pozwala zaprojektować idealną szufladę. Przy wyborze wzornictwa boków zaczyna się prawdziwe wyzwanie - mówi Joanna Nowak z firmy Hettich Polska. - W systemach szuflad ArciTech i InnoTech Atira proponujemy tak wiele efektownych wariantów wzorniczych, że trudno ograniczyć się do wyboru jednego typu boków, ponieważ wszystkie rozwiązania zachwycają atrakcyjną formą. 

Szufladę można dopasować wzorniczo do estetyki całego mebla. Jej bok zgrywa się kolorystycznie z frontem, albo przeciwnie – staje się kontrastowym wyróżnieniem które zaskakuje po otwarciu szuflady. W obu przypadkach mamy możliwość wyboru najlepszej opcji kolorystycznej, ponieważ boki szuflad są oferowane w wielu najmodniejszych wariantach kolorystycznych. W zależności od wybranego systemu szuflad mogą być one białe, srebrne, szampańskie lub w kolorze antracytu. W zależności od upodobań, bok może być pełny lub zakończony relingiem. Wygląd szuflad można dodatkowo uatrakcyjnić przyklejając do jej boku ozdobny profil dekoracyjny. Nie tylko podkreśli on ekskluzywny charakter mebli, ale pozwoli jeszcze bardziej zindywidualizować wygląd szuflady, zgodnie z kolorystycznymi preferencjami użytkownika. Możliwość różnicowania szuflad jeszcze nigdy nie była tak prosta - dodaje Joanna Nowak. - Wystarczy przykleić ozdobny profil dekoracyjny i już mamy zupełnie inną, niepowtarzalną szufladę. To również ciekawy sposób na odświeżenie designu starych mebli i nadanie im bardziej wyrazistego charakteru.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ