Szuflada Comfort Box. Fot. Rejs

Szuflada Comfort Box. Fot. Rejs

  • Autor: bm
  • 18 cze 2018 12:53 (aktualizacja: 18 cze 2018 13:35)

Szuflady Rejs - rekomendowane do nagrody w konkursie Dobry Wzór

Zaawansowane systemy szuflad frontowych i wewnętrznych, które ma w swojej ofercie firma Rejs, biorą udział w konkursie Dobry Wzór 2018, organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

System szuflad Comfort Box marki Rejs otrzymał rekomendację do udziału w konkursie Dobry Wzór 2018. Do konkursu Dobry Wzór firma nie może się zgłosić sama. Uczestnikami rywalizacji mogą być wyłącznie podmioty zaproszone do wzięcia udziału przez grono niezależnych ekspertów. Powołani przez IWP specjaliści w ramach nieustannie prowadzonego monitoringu rynku sami wskazują produkty i usługi, które ich zdaniem zasługują na wyróżnienie.

Dobry Wzór to pierwsza polska nagroda w dziedzinie wzornictwa i designu. Przyznawana przez IWP od 1993 roku, właśnie świętuje jubileusz 25-lecia. Nagrody przyznawane są w dziewięciu kategoriach (dom, praca, sfera publiczna, usługi, nowe technologie, grafika użytkowa i opakowania, nowe materiały, transport i komunikacja, moda i akcesoria).

Comfort Box to zaawansowane systemy szuflad frontowych i wewnętrznych, które dają użytkownikom ogromne pole do personalizacji. Do wyboru jest nie tylko wiele rozmiarów, ale też opcji wykończenia i sposobów organizacji wewnętrznej – w dwóch słowach: szerokie możliwości. Duży udźwig, wytrzymałe prowadnice pełnego wysuwu, miękki dociąg i dostępny opcjonalnie system push – open zwiększają komfort otwierania i zamykania. Szuflady Comfort Box sprawdzą się do przechowywania m.in. naczyń, garnków, produktów spożywczych oraz wszelkich kuchennych akcesoriów – tych drobnych i tych całkiem dużych. Modele wyprofilowane pod zlewozmywak pozwolą zagospodarować przestrzeń, która zazwyczaj pozostaje w naszych kuchniach niewykorzystana.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ