Fot. MTP

Fot. MTP

  • Autor: bm
  • 15 maj 2018 10:25 (aktualizacja: 31 maj 2018 10:11)

Targi Drema już wkrótce w Poznaniu

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i meblarskiego Drema 2018 odbędą się w dniach 11-14 września w Poznaniu.

Organizatorzy targów wraz z partnerami branżowymi nie ustają poszukiwaniu coraz to nowszych rozwiązań i ciekawych tematów, które mogą zainteresować profesjonalistów. Nie bez przyczyny mówi się, że Poznań od lat przyciąga liderów rynku i przez 4 dni staje się stolicą przemysłu drzewnego i meblarskiego, a Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema - wyznacznikiem zmian, trendów i kierunku rozwoju branży.

W tym roku rozszerzy się grono dotychczasowych partnerów, którzy przygotują w ramach przestrzeni targowej niezwykle interesujące wydarzenia: studio na żywo Dom i Drewno, Akademia Pelletu, Strefa BHP, warsztaty produkcji mebli InfoTEC WorkShop. Zapoczątkowana koncepcja z poprzedniej edycji Wystawa Design w Drewnie przekształci się w projekt DREMA DESIGN, który pozwoli na szersze zaprezentowanie możliwości wykorzystania drewna i materiałów drewnopochodnych do artystycznych inspiracji.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ