Starcie Szlifierzy

Starcie Szlifierzy

  • Autor: bm
  • 27 maj 2017 10:18

W Poznaniu rusza kolejna edycja "Starcia Szlifierzy"!

Już 7 czerwca Poznań zamieni się w polskie centrum szlifowania. Startują drugie regionalne zawody „Starcie Szlifierzy”. Profesjonaliści z branży biorący udział w Mistrzostwach szlifowania zmierzą się w konkurencjach, które wymagają zarówno wiedzy, jak i umiejętności.

Organizatorem zawodów jest firma 3M, która specjalizuje się w innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. Mistrzostwa w szlifowaniu i obróbce metalu odbędą się podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich ITM. Na zawodników czeka sportowa rywalizacja, 5 konkurencji oraz wartościowe nagrody. Już dzisiaj wszyscy zainteresowani zawodnicy mogą wypełnić formularz rejestracyjny.

Do Poznania zjadą najlepsi szlifierze z okolic, by podjąć wyzwania rzucone im przez firmę 3M, sprawdzić swoje umiejętności i zmierzyć się ze swoimi kolegami po fachu. Pasjonaci szlifowania powalczą o cenne nagrody oraz będą mieli niepowtarzalną okazję, aby uczestniczyć w szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje zawodowe oraz zintegrować się ze społecznością szlifierzy.

Firma 3M zorganizowała dla zawodników 5 konkurencji – Wiedza Mistrza, Zręczność, Refleks, Zaradność oraz Instynkt Szlifierza. Wszystkie zadania będą oceniane przez Sędziów Nadzorujących i na podstawie przyznanych ocen zostaną wyłonieni zwycięzcy drugich rozgrywek regionalnych, dla których organizator zawodów przygotował nagrody. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ