Sklep Würth przy ul, Puławskiej w Warszawie

Sklep Würth przy ul, Puławskiej w Warszawie

  • Autor: bm
  • 28 lut 2018 09:06 (aktualizacja: 28 lut 2018 11:53)

Würth otworzył największy sklep stacjonarny w Polsce

Firma posiada sieć sklepów stacjonarnych, która liczy już 27 obiektów w całym kraju, cztery z nich w samej Warszawie. Sklep przy ulicy Puławskiej w Warszawie jest największym ze wszystkich otwartych dotychczas placówek w kraju.

Sieć sklepów stacjonarnych firmy Würth Polska wciąż rośnie. Najnowszy sklep, otwarty przy ul. Puławskiej w Warszawie, bije rekordy powierzchni. Podczas planowanych dni otwartych klienci będą mogli zapoznać się z jego ofertą dostępną na miejscu. Jak zapowiada przedstawiciel firmy – w tym roku powstaną jeszcze cztery sklepy stacjonarne rozmieszczone w różnych regionach Polski.

Würth Polska zaopatruje przedsiębiorców w specjalistyczne produkty oraz wysokiej jakości narzędzia i rozwiązania techniczne dla przemysłu, motoryzacji, budownictwa, ciesielstwa, stolarstwa czy rolnictwa.

Nowo otwarty sklep znajduje się w Warszawie przy ul. Puławskiej 324, a jego powierzchnia przekracza 300 mkw. Dzięki temu na miejscu można zapoznać się z szerokim asortymentem firmy, dedykowanym specjalistom z różnych branż. Prawdopodobnie już w marcu zostaną tam zorganizowane dni otwarte, które będą promować nową lokalizację. "Okres dni otwartych to doskonały moment na poznanie naszych produktów, przetestowanie ich, uczestnictwo w szkoleniach i prezentacjach nowości. Dla naszych nowych klientów istotne na pewno jest także samo zapoznanie się z marką i przetestowanie jakości produktów przed ich zakupem. O szczegółach wydarzenia poinformujemy na naszej stronie internetowej" – zapewnia Michał Osipiak, Specjalista ds. Marketingu Sklepów Würth Polska.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ