Program Efi-Optitex dla branży meblarskiej.

Program Efi-Optitex dla branży meblarskiej.

  • Autor: mg
  • 05 cze 2017 12:42 (aktualizacja: 05 cze 2017 14:57)

Warsztaty firmy Allcomp dla meblarzy

W dniach 9-10 czerwca br. w Warszawie odbędzie się VIII edycja konferencji „Profesjonaliści dla Profesjonalistów”. Będzie ona miała miejsce na Wydziale Technologii Drewna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W programie wydarzenia znalazły się między innymi warsztaty firmy Allcomp.

Podczas dwóch dni będzie można posłuchać wykładów i prelekcji poświęconych między innymi kwestii oszczędności materiałowych, koncepcji Przemysłu 4.0 w branży meblarskiej, stosowaniu tworzyw drzewnych w meblarstwie, jak również nowoczesnym strategiom rynkowym. Ważną częścią spotkania będą również zagadnienia dotyczące pozyskiwaniu funduszy z programu WoodINN i projektów unijnych. Tym samym specjaliści z firm zaproszonych do udziału w konferencji omówią najważniejsze problemy i potrzeby branży meblarskiej. 

W tym roku uczestnicy konferencji będą mieli okazję wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z programu Efi-Optitex. Profesjonaliści z Allcomp Polska przedstawią podstawy konstrukcji szablonów i możliwości optymalizacji układów kroju za pomocą oprogramowania CAD/CAM – Efi-Optitex. Ponadto firma Allcomp Polska zaprasza na dwie prelekcje: „Meblarzu szanuj swój materiał” oraz „Maszyny do rozkroju tkanin – o czym rozmawiają, kiedy ich nie słyszysz?”

Konferencja „Profesjonaliści dla Profesjonalistów” pozwala na wymianę doświadczeń, zdobycie wiedzy z zakresu innowacyjnych rozwiązań dla branży oraz poznanie sposobów na budowanie przewagi konkurencyjnej w przedsiębiorstwie meblarskim.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ