Zapraszamy na bezpłatne webinarium

Zapraszamy na bezpłatne webinarium

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 30 wrz 2019 21:01

Webinarium: jak usprawnić zarządzanie dokumentacją i informacją w procesie projektowania wyrobów


Jak wykorzystać nowoczesny system ERP do automatyzacji i uproszczenia codziennych czynności wykonywanych przez dział konstrukcji? Jak przechowywać dokumentację projektową? O tym już dzisiaj,11 października, na bezpłatnym webinarium. Zapraszamy do rejestracji!

Wybór optymalnego rozwiązania pozwalającego na szybkie wprowadzenie produktu cieszącego się popytem na rynku: przed takim wyzwaniem stoi wiele firm produkcyjnych. Pierwszy krok do realizacji powyższego założenia zwykle dokonuje się w dziale konstrukcyjnym. Dlatego tak ważne jest dbanie o płynną wymianę danych, informacji i dokumentów pomiędzy nim, a innymi działami przedsiębiorstwa.

Na webinarium przedstawione zostaną funkcje i moduły systemu proALPHA ERP, które ułatwiają i automatyzują codzienne czynności wykonywane przez działy projektowania i konstrukcji. Prowadzący omówi praktyczne zastosowanie zintegrowanego systemu projektowania wyrobów w zakresie nadzoru nad przepływem zadań i zarządzaniem dokumentacją projektową oraz wykonawczą. Wyjaśni również, w jaki sposób system ERP usprawnia obsługę zmian technicznych, technologicznych i inżynierskich w dokumentacji technicznej wyrobu.

Kiedy i gdzie?

11.10.2019 r ., w godz. 10.00-11.00 online

Dla kogo?

Webinarium kierowane jest do przedsiębiorstw, które prowadzą prace projektowe nad wyrobami, a w szczególności do przedsiębiorstw w których w procesach projektowania wyrobów oraz technicznego przygotowania produkcji występuje konieczność współdziałania zespołów projektowych. P

Tego będzie dotyczyć webinarium:

Jak wykorzystać nowoczesny system ERP do automatyzacji i uproszczenia codziennych czynności wykonywanych przez dział konstrukcji?

Jak przechowywać dokumentację projektową i wszystkie powiązane pliki w jednym, spójnym repozytorium i w podejściu projektowym.

Jak efektywna i intuicyjna jest integracja pomiędzy systemem ERP proALPHA a systemami CAD?

W jaki sposób wersjonować dokumentację techniczną wyrobu i zarządzać zmianą techniczną, technologiczną i inżynierską?

Jak zagwarantować płynność przepływu informacji wpływającą na harmonijne współistnienie działów i zespołu projektowego?

Jak obniżyć koszty utrzymania aplikacji informatycznych, dzięki eliminacji systemu PDM i konieczności opracowywania odpowiedniego interfejsu?

Jak się zarejestrować?

Udział w webinarium jest bezpłatny, zapraszamy do rejestracji >>> TUTAJ<<<

Więcej szczegółów i agenda >>>TUTAJ<<<

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ